Jak reklamovat

Někdy se může stát, že se zboží poškodí, nebo s ním nejste z nějakého důvodu spokojeni a chcete jej vrátit. Mrzí nás, když se to stane, protože je to pro vás nepříjemnost, ale někdy se to stane. Níže popisujeme, jak takovou věc napravíme:

Rozlišujme prosím tyto stavy, abychom se vyhnuli nedorozuměním:

· Reklamace zboží - bylo vám dodáno zboží, které podle vás vykazuje výrobní vady.

· Reklamace dodávky - převzali jste zásilku od přepravce a zjistili jste, že zboží bylo doručeno poškozené / rozbité

· Vrácení zboží - zboží chcete z libovolného důvodu (nelíbí se vám ve skutečnosti atd) vrátit. Na to vám garantujeme právo po dobu 14- ti dní od doručení zboží.

Reklamace zboží

Prosíme vás, abyste ihned po dodání zboží zkontrolovali, zda zboží přišlo v pořádku a ve kvalitě, jakou jste si objednali. Pokud ne, neprodleně nás kontaktujte (do tří kalendářních dní po doručení zboží, nejlépe emailem) a uveďte číslo vaší objednávky (je na faktuře u dodávky) - takové zboží vám bude vyměněno kus za kus obratem poštou. Takovéto reklamaci říkáme Reklamace zboží při doručení.

Pokud se v průběhu záruky na zboží (ze zákona) vyskytne na zboží vada, kterou považujete za výrobní, podívejte se, zda jste dostali s dodávkou zvláštní Záruční list. Na něm je popsán postup reklamace - tou může být například doručení zboží do autorizovaného servisu. Pokud žádné zvláštní instrukce ke zboží nebyly, nebo už jste je někam založili, kontaktujte nás a dohodneme způsob vyřízení vaší reklamace. Takovéto reklamaci říkáme Reklamace zboží v záruční lhůtě. Pozor: reklamovat nelze opotřebení, například otupení nožů atd.

Reklamace dodávky
Bylo vám doručeno rozbité zboží, kdy došlo k jeho poškození při přepravě?

· nevyhazujte obalový materiál

· máte-li možnost, zboží vyfoťte a to včetně obalového materiálu

· kontaktujte nás pro operativní řešení vzniklé situace - na emailovou adresu marpoint@marpoint.cz

 

Vrácení zboží

U nás koupené zboží můžete do čtrnácti dní ode dne doručení bez udání důvodu vrátit. Stačí jej přiměřeně zabalit a odeslat na naši adresu zpět spolu s číslem objednávky a informací o čísle účtu, kam vám máme vrátit peníze.

(i v případě osobního doručení vám bude kupní cena vrácena bezhotovostně na váš účet)

Pamatujte na následující:

· vrácené zboží nesmí být použité, poškozené nebo jinak znehodnocené

· nakupující doručí vrácené zboží poštou na vlastní náklady na adresu prodejce

Pokud bude zboží poškozené či použité, či pokud bude poškozen obal (nebo bude zcela chybět), může být vrácená částka přiměřeně snížena, v ojedinělých případech může být vrácení odmítnuto.

Adresa pro doručení vráceného zboží: Marpoint, Na Radosti 119/10, 15521 Praha 5

 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena