Marpoint > Chovatelské potřeby > Pro kočky > misky pro kočky

Hunter Smart Peace - miska pro kočku / mír

Název Hunter Smart Peace - miska pro kočku / mír
Výrobce Hunter - chovatelské potřeby
Kód 92042
Varianta:
Cena 433,00 Kč
Cena s DPH 524,00 Kč
Dostupnost Na objednávku (cca 20 dnů)
Kusů

Popis

Miska pro kočku Hunter Smart Peace vyrobená z melaminu. Melamin je vysoce odolný materiál, který je prakticky nezničitelný a nelze jej jen tak snadno poškrábat. Dno misky je gumové, aby miska neklouzala. Vnitřní miska je vyjmutelná a vyrobená z nerezu. Vnitřní miska se dá mýt v myčce.

Tuto misku pro kočku můžete zakoupit ve velikostech 160ml, 350ml a 700ml.

Společnost Hunter je německý tradiční podnik, který se od svého založení v roce 1980 specializuje na výrobu vysoce kvalitních chovatelských potřeb a doplňků pro psy, kočky a koně. Sortiment sahá od obojků, postrojů, vodítek, ohlávek a stíhlových udidel, vyrobených z různých materiálů, přes módní a funkční psí oblečky, polštáře, postýlky, až k hygienickým výrobkům, inovativním hračkám a svačinkám. Velké množství výrobků Hunter se mezitím také vyváží do více než 40 zemí po celém světě.

Hunter v době svého vzniku vstoupil na trh s přesvědčivou filozofií, která platí až dosud. Že tedy jde především o kvalitu výrobků, spokojenost zákazníků a blahobyt psů, koček a koní. Kvalita byla ve společnosti vždy nejvyšší prioritou, což začíná již nákupem surovin, pokračuje výrobou (made in Germany) a končí atraktivní prezentací.

Hunter klade důraz na použití netoxických materiálů. Součástí tradice společnosti je zavádět vlastní nápady a přivádět je na trh, což je nemožné pouze prostřednictvím inovativní práce ve vlastním oddělení vývoje, ale také na základě úzké spolupráce s chovateli a cvičiteli. Team vývojářů, techniků a specialistů se tedy neustále zabývá převáděním nových nápadů a zdokonalováním výrobků, které jsou připraveny pro sériovou výrobu. Výrobky musí odpovídat požadavkům na vysokou kvalitu a funkčnost a zaručovat optimální bezpečnost. Před tím, než jsou nové či vylepšené výrobky uváděny na trh, procházejí rozsáhlými testy bezpečnosti, která by měla posilovat pocit blahobytu domácích mazlíčků a jejich majitelů.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena