Marpoint > Chovatelské potřeby > Pro psy > Lovecké chovatelské potřeby

Lovecký obojek pro psa Hunter / kůže-přírodní

Název Lovecký obojek pro psa Hunter / kůže-přírodní
Výrobce Hunter - chovatelské potřeby
Kód 25375
Varianta:
Cena 1 001,00 Kč
Cena s DPH 1 211,00 Kč
Dostupnost Na objednávku (cca 20 dnů)
Kusů

Popis

Lovecký obojek pro psa speciálně vyrobený pro psy při hledání ulovené zvěře. Obojek je vyroben z vysoce kvalitní, pevné světlé kůže ručně obšitý rustikálním stehem. Obojek má kroužek se speciálním otáčením.
Obojek nabízíme ve velikostech od obvodu krku psa 22cm až do 49,5cm.
Výrobky firmy Hunter se vyznačují dlouhou životností při dlouhodobém zatěžování a jsou z tohoto důvodu doporučovány na každodenní venkovní aktivity, lov i na trénink..

Společnost Hunter je německý rodinný podnik, který se od svého založení v roce 1980 specializuje na výrobu chovatelských potřeb a vysoce kvalitních doplňků pro psy, kočky a koně. Sortiment sahá od obojků, postrojů, vodítek, ohlávek a stíhlových udidel, vyrobených z různých materiálů, přes módní a funkční psí oblečky, polštáře, postýlky, až k hygienickým výrobkům, inovativním hračkám a svačinkám. Velké množství výrobků vyváží Hunter také do více než 40 zemí světa.

Firma Hunter pomáhá též psům z útulků Niemandshunde e.V. a podílí se na charitativní sbírce pro výcvik asistenčních psů pro osoby s tělesným postižením, kterou pořádá společnost VITA e.V. Assistenzhunde. V roce 2014 obdržela firma Hunter DOGS AWARDS.

Hunter vstoupil na trh s přesvědčivou filozofií, že jde především o kvalitu výrobků, spokojenost zákazníků a blahobyt psů, koček a koní. Kvalita byla ve společnosti vždy nejvyšší prioritou, což začíná již nákupem surovin, pokračuje výrobou (made in Germany) a končí atraktivní prezentací.

Další základní myšlenkou společnosti je poskytování jednotlivých výrobků s krásným a exkluzivním designem a vysokou funkčností. V Hunteru je v průběhu celého pracovního procesu zajišťována maximální péče a nejvyšší kvalita. Proto se tedy i po výběru kůže klade důraz na původ a životní styl zvířat, neboť tyto jsou nezbytným předpokladem pro dobrou kvalitu kůže. Aby se uchoval přirozený charakter stoprocentní kůže, je většina výrobků obarvována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí, neboť Hunter klade důraz na použití netoxických materiálů. Součástí tradice společnosti je zavádět vlastní nápady a přivádět je na trh, což je nemožné pouze prostřednictvím inovativní práce ve vlastním oddělení vývoje, ale také na základě úzké spolupráce s chovateli a cvičiteli. Team vývojářů, techniků a specialistů se tedy neustále zabývá převáděním nových nápadů a zdokonalováním výrobků, které jsou připraveny pro sériovou výrobu. Výrobky musí odpovídat požadavkům na vysokou kvalitu a funkčnost a zaručovat optimální bezpečnost. Před tím, než jsou nové či vylepšené výrobky uváděny na trh, procházejí rozsáhlými testy bezpečnosti, která by měla posilovat pocit blahobytu domácích mazlíčků a jejich majitelů.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena