Marpoint > Chovatelské potřeby > Pro psy > Lovecké chovatelské potřeby

Tiché lovecké vodítko s obojkem / kůže-přírodní, délka 2m

Název Tiché lovecké vodítko s obojkem / kůže-přírodní, délka 2m
Výrobce Hunter - chovatelské potřeby
Kód 41184
Cena 1 224,00 Kč
Cena s DPH 1 481,00 Kč
Dostupnost Na objednávku (cca 20 dnů)
Kusů

Popis

Tiché kožené lovecké vodítko s obojkem z hovězí kůže s pravým originálním jelením rohem.
Délka: 2m, šířka: 6mm.
Kvalitní a funkční výrobky pro myslivost mají v HUNTER dlouhou tradici. Sortiment byl od samého počátku společnosti neustále rozšiřován o nové a vylepšené produkty, které byly vyráběny ve spolupráci se zkušenými lovci. Mnoho produktů se vyrábí převážně ručně a jsou proto velmi odolné.


Společnost Hunter je německý rodinný podnik, který se od svého založení v roce 1980 specializuje na výrobu chovatelských potřeb a vysoce kvalitních doplňků pro psy, kočky a koně. Sortiment sahá od obojků, postrojů, vodítek, ohlávek a stíhlových udidel, vyrobených z různých materiálů, přes módní a funkční psí oblečky, polštáře, postýlky, až k hygienickým výrobkům, inovativním hračkám a svačinkám. Velké množství výrobků vyváží Hunter také do více než 40 zemí světa.
Hunter vstoupil na trh s přesvědčivou filozofií, že jde především o kvalitu výrobků, spokojenost zákazníků a blahobyt psů, koček a koní. Kvalita byla ve společnosti vždy nejvyšší prioritou, což začíná již nákupem surovin, pokračuje výrobou (made in Germany) a končí atraktivní prezentací.
Další základní myšlenkou společnosti je poskytování jednotlivých výrobků s krásným a exkluzivním designem a vysokou funkčností. V Hunteru je v průběhu celého pracovního procesu zajišťována maximální péče a nejvyšší kvalita. Proto se tedy i po výběru kůže klade důraz na původ a životní styl zvířat, neboť tyto jsou nezbytným předpokladem pro dobrou kvalitu kůže. Aby se uchoval přirozený charakter stoprocentní kůže, je většina výrobků obarvována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí, neboť Hunter klade důraz na použití netoxických materiálů. Součástí tradice společnosti je zavádět vlastní nápady a přivádět je na trh, což je nemožné pouze prostřednictvím inovativní práce ve vlastním oddělení vývoje, ale také na základě úzké spolupráce s chovateli a cvičiteli. Team vývojářů, techniků a specialistů se tedy neustále zabývá převáděním nových nápadů a zdokonalováním výrobků, které jsou připraveny pro sériovou výrobu. Výrobky musí odpovídat požadavkům na vysokou kvalitu a funkčnost a zaručovat optimální bezpečnost. Před tím, než jsou nové či vylepšené výrobky uváděny na trh, procházejí rozsáhlými testy bezpečnosti, která by měla posilovat pocit blahobytu domácích mazlíčků a jejich majitelů.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena