Marpoint > Chovatelské potřeby > Pro psy > tašky, cestování

Taška pro psa nebo kočku Hunter Rügen / modro-bílá, do 8kg

Název Taška pro psa nebo kočku Hunter Rügen / modro-bílá, do 8kg
Výrobce Hunter - chovatelské potřeby
Kód 61952
Cena 1 600,00 Kč
Cena s DPH 1 936,00 Kč
Dostupnost Na objednávku (cca 20 dnů)
Kusů

Popis

Praktická taška Hunter Rügen na vašeho mazlíčka v moderním maritime (námořnickém) stylu .
Rozměry: 40 x 19 x 30cm.
- nylonový nastavitelný popruh přes rameno
- karabinka pro bezpečné uchycení zvířete
- taštička pro hygienické sáčky
- vstup z boku i z vrchu
- výborná cirkulace vzduchu
- určeno pro štěňátka, malá psí plemena nebo kočky do hmotnosti max. 8kg.

Společnost Hunter je německý rodinný podnik, který se od svého založení v roce 1980 specializuje na výrobu chovatelských potřeb a vysoce kvalitních doplňků pro psy, kočky a koně. Sortiment sahá od obojků, postrojů, vodítek, ohlávek a stíhlových udidel, vyrobených z různých materiálů, přes módní a funkční psí oblečky, polštáře, postýlky, až k hygienickým výrobkům, inovativním hračkám a svačinkám. Velké množství výrobků vyváží Hunter také do více než 40 zemí světa.
Firma Hunter pomáhá též psům z útulků Niemandshunde e.V. a podílí se na charitativní sbírce pro výcvik asistenčních psů pro osoby s tělesným postižením, kterou pořádá společnost VITA e.V. Assistenzhunde. V roce 2014 obdržela firma Hunter DOGS AWARDS.

Hunter vstoupil na trh s přesvědčivou filozofií, že jde především o kvalitu výrobků, spokojenost zákazníků a blahobyt psů, koček a koní. Kvalita byla ve společnosti vždy nejvyšší prioritou, což začíná již nákupem surovin, pokračuje výrobou (made in Germany) a končí atraktivní prezentací.
Další základní myšlenkou společnosti je poskytování jednotlivých výrobků s krásným a exkluzivním designem a vysokou funkčností. V Hunteru je v průběhu celého pracovního procesu zajišťována maximální péče a nejvyšší kvalita. Proto se tedy i po výběru kůže klade důraz na původ a životní styl zvířat, neboť tyto jsou nezbytným předpokladem pro dobrou kvalitu kůže. Aby se uchoval přirozený charakter stoprocentní kůže, je většina výrobků obarvována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí, neboť Hunter klade důraz na použití netoxických materiálů. Součástí tradice společnosti je zavádět vlastní nápady a přivádět je na trh, což je nemožné pouze prostřednictvím inovativní práce ve vlastním oddělení vývoje, ale také na základě úzké spolupráce s chovateli a cvičiteli. Team vývojářů, techniků a specialistů se tedy neustále zabývá převáděním nových nápadů a zdokonalováním výrobků, které jsou připraveny pro sériovou výrobu. Výrobky musí odpovídat požadavkům na vysokou kvalitu a funkčnost a zaručovat optimální bezpečnost. Před tím, než jsou nové či vylepšené výrobky uváděny na trh, procházejí rozsáhlými testy bezpečnosti, která by měla posilovat pocit blahobytu domácích mazlíčků a jejich majitelů.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena