Marpoint > Kancelář > Katalytické lampy a interiérové vůně - Maison Berger Paris
 Katalytické lampy Lampe Berger Paris
 Interiérové vůně Lampe Berger Paris  
Katalytické lampy Lampe Berger Paris
logo

LAMPE BERGER, VÍCE NEŽ 110 LET TRADICE

Již od samého počátku bylo posláním LAMPE BERGER zlepšovat kvalitu vzduchu v interiérech. Difuzní systém LAMPE BERGER byl vyvinut v roce 1898 lékárníkem Mauricem Bergerem, s cílem čistit infekční vzduch v nemocnicích. Záhy se začal využívat i v domácnostech. Do neutrálního roztoku začaly být přidávány parfémové složky.

logo

LAMPE BERGER UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE…

Díky svému patentem chráněnému kahanu ničí LAMPE BERGER molekuly zodpovědné za nepříjemné pachy, přičemž účinně a plynule uvolňuje interiérové parfémy pro dlouhotrvající provonění prostředí. LAMPE BERGER je určena pro ty, kdo chtějí žít v čistém prostředí bez nepříjemných pachů, jakými jsou kuchyňské výpary, cigaretový kouř, zápach od zvířat, potu atd.

logo

LAMPE BERGER PŘÍRODNÍ NEBO SYNTETICKÉ VŮNĚ?

Mistři parfuméři používají k vytvoření svých děl stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance obohacují škálu parfumérských ingrediencí o stabilní a bezpečné suroviny a jejich kombinací s přírodními substancemi vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou i nahradit nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Proto LAMPE BERGER pro výrobu svých interiérový...


logo

Nejčastěji kladené otázky

Katalytická, nebo aromatická ?

Katalytická oxidace je chemická reakce při níž dochází k hoření bez plamene. Základem katalytické lampy je patentovaný hořák, který je vyroben z porézní keramiky, obohacené molekulami platiny, ke kterému je bavlněným knotem přiváděna hořlavá náplň. Po zapálení kahanu, dojde po zhruba 2 minutách k jeho rozpálení na teplotu 500° C a po následném sfouknutí pokračuje katalytická reakce díky hořlavé náplni...


logo

AAA bez realitky

Prodávejte a pronajímejte své nemovitosti přímo konečným zájemcům bez provize za realitní kanceláře. AAA bez realitky.cz  je  realitní inzertní server zdarma!!! Jednoduché vkládání inzerátů, intuitivní vyhledávání. Zobrazování nemovitostí na mapách. Vložte si vaší firmu do sekce užitečné služby navždy zcela zdarma.

 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena