Marpoint > Kancelář > Odpadkové koše

Wesco Kickmaster Classic line Soft - nášlapný odpadkový koš - Lime green-světle zelený / 33l

Název Wesco Kickmaster Classic line Soft - nášlapný odpadkový koš - Lime green-světle zelený / 33l
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 183631-20
Cena 6 289,00 Kč
Cena s DPH 7 610,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Nášlapný odpadkový koš Wesco Kickmaster Classic line Soft, objem 33 litrů, výška 69cm, průměr 41cm. Odpadkový koš v retro stylu je vyrobený z vysoce kvalitního ocelového plechu s práškovanou barevnou úpravou. Nerezový nášlapný pedál, vnitřní plastová vyjmutelná nádoba se dá lehce umýt, protiskluzové dno pro stabilní postavení koše. Integrovaný tlumič zajišťuje tiché otevírání a zavírání horních nerezových klapek koše a nepropustí ven žádné pachy.
Odpadkové koše by měly být v první řadě trvanlivé a funkční. To zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracovávání oceli. Základem těchto krásných a praktických košů je samozřejmě kvalitní materiál a poctivé řemeslné zpracování. Proto si můžete být jisti, že Váš koš vydrží s přehledem náročný provoz Vaší domácnosti nebo firmy.
První, co vás na výrobcích firmy Wesco zaujme je čistý a krásný design v retro stylu. Kuchyňské doplňky Wesco jsou krásné, kvalitní, funkční a svým retro designem vás potěší pokaždé, když se na ně podíváte. Můžete vybírat z následujících doplňků do kuchyně stejných barev: chlebníky, odpadkové koše, kuchyňské váhy a hodiny, minutky, stojany na papírové utěrky, bloky na nože, máslenky, dózy na potraviny, konvice na vaření vody či koupelnové doplňky.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena