Marpoint > Kancelář > Příbory
Dětské příbory Zwilling J.A.Henckels
Příbory Zwilling J.A.Henckels & BSF Příbory Zwilling J.A.Henckels & BSF  
Příbory Zwilling J.A.Henckels ze solingen oceli
logo

Zwilling J.A.Henckels - příbory

Základ dobře prostřeného stolu tvoří vhodně zvolené příbory. Příbory musí splňovat vysoké požadavky. Každý kus musí být nejen pohodlný do ruky, musí rovněž dobře vypadat a být funkční. Design a ergonomika jsou rovnocenné funkčnosti. Nerezová ocel 18/10 je slitina, která obsahuje 18 % chrómu, 10 % niklu a 72 % oceli. ZWILLING J.A.HENCKELS nabízí správnou sadu příborů pro každou příležitost. Každá sada obsahuje nejméně 16 různých částí.  Příbory...


logo

Bugatti Individual Příbory Duetto se Swarovski krystaly

Příbory Bugatti Duetto patří do kolekce Bugatti Individual a jsou vyráběny na zakázku. Nerezová rukojeť příborů Duetto je pokryta 20 krystaly Swarovski. Krystaly jsou do rukejetí zasazeny nejlepší rukodělnou výrobou. Set je dodáván v dárkové dřevěné krabici barvy wenge.


logo

AAA bez realitky

Prodávejte a pronajímejte své nemovitosti přímo konečným zájemcům bez provize za realitní kanceláře. AAA bez realitky.cz  je  realitní inzertní server zdarma!!! Jednoduché vkládání inzerátů, intuitivní vyhledávání. Zobrazování nemovitostí na mapách. Vložte si vaší firmu do sekce užitečné služby navždy zcela zdarma.

 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena