Marpoint > Koupelna > Katalytické lampy a interiérové vůně - Maison Berger Paris > Vůně MB

Lampe Berger - interierová vůně do katalytické lampy Linge frais-Svěží vyprané prádlo / 500ml

Název Lampe Berger - interierová vůně do katalytické lampy Linge frais-Svěží vyprané prádlo / 500ml
Výrobce Maison Berger Paris - katalytické lampy, interiérové vůně, svíčky, difuzéry
Kód 115117
Cena 338,00 Kč
Cena s DPH 409,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Kusů

Popis

Parfém pro katalytické lampy Lampe Berger s vůní čerstvě vypraného prádla.Velmi žádaná, vzdušná, čistá a osvěžující vůně, která je svou svěžestí vhodná pro teplé letní dny. Představte si čerstvě vyprané prádlo, sušené při mírném vánku během slunného dne.

Balení 500 ml = 20 hodin difuze = 80 hodin účinku. Vůně obsahuje isopropylalkohol, vodu a parfém.

Mistři parfuméři používají k vytvoření svých děl stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance obohacují škálu parfumérských ingrediencí o stabilní a bezpečné suroviny a jejich kombinací s přírodními substancemi vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností.

Vývoj každé vůně Lampe Berger trvá dva roky a bere ohled na ekologická i zdravotní hlediska. Použité vůně jsou složeny tak, aby se nespalovaly, a tak neblokovaly hořák. V databázi výrobce Lampe Berger je 160.000 vonných molekul, což umožňuje velmi rozsáhlé a podrobné testy, které zaručují ještě příjemnější vůni a naprostou zdravotní nezávadnost.

Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).

 

 

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena