Marpoint > Koupelna > Katalytické lampy a interiérové vůně - Maison Berger Paris > Vůně MB

Lampe Berger - interierová vůně Feuilles d'Agrumes-Citrusové lístky / 500ml

Název Lampe Berger - interierová vůně Feuilles d'Agrumes-Citrusové lístky / 500ml
Výrobce Maison Berger Paris - katalytické lampy, interiérové vůně, svíčky, difuzéry
Kód 115269
Cena 326,00 Kč
Cena s DPH 394,00 Kč
Dostupnost Obvykle skladem
Kusů

Popis

Interiérová vůně do katalytických lamp Lampe Berger. Tato příjemná nová vůně inspirovaná svěžím ovocem ze Středozemí v jemném spojení s bergamotem a muškátovým oříškem pozvolna přecházející v tóny fialek a pomerančů s jemným dozvukem pižma, šalvěje a tymiánu, povzbudí vaši mysl i tělo.

Balení 500 ml = 20 hodin difuze = 80 hodin účinku. Vůně obsahuje isopropylalkohol, vodu a parfém.

Mistři parfuméři používají k vytvoření svých děl stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance obohacují škálu parfumérských ingrediencí o stabilní a bezpečné suroviny a jejich kombinací s přírodními substancemi vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Vývoj každé vůně Lampe Berger trvá dva roky a bere ohled na ekologická i zdravotní hlediska. Použité vůně jsou složeny tak, aby se nespalovaly, a tak neblokovaly hořák. V databázi výrobce Lampe Berger je 160.000 vonných molekul, což umožňuje velmi rozsáhlé a podrobné testy, které zaručují ještě příjemnější vůni a naprostou zdravotní nezávadnost.

Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena