Marpoint > Kuchyňské potřeby > Bar & Vinné příslušenství > Nálevky, zátky , tácky

Kroužek na lahev Alessi noé / nerezová ocel

Název Kroužek na lahev Alessi noé / nerezová ocel
Výrobce Alessi - bar a vinné příslušenství
Kód GIA11
Cena 580,00 Kč
Cena s DPH 702,00 Kč
Dostupnost Obvykle skladem
Kusů

Popis

Praktický a elegantní kroužek na lahev Alessi Noé ve tvaru zásnubního prstenu je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 a plsti. Plsť uvnitř kroužku zachytí kapky stékajícího vína po lahvi.
Rozměry: 5,7x4,4cm, výška: 1cm.
Design: Giulio Lacchetti.

Firmu Alessi založil v roce 1921 Giovanni Alessi jako rodinnou firmu. Alessi již od svých počátků byla vysoce inovativní společností, experimentovala s novými materiály a neotřelým designem. Alessi začala produkovat široký sortiment nádobí v niklu, chromu a postříbřené mosazi.
Design v současném slova smyslu se objevil, když Carlo Alessi, syn zakladatele, byl jmenován hlavním konstruktérem. Carlo se stal autorem většiny položek zavedených do katalogu do roku 1950. V roce 1970 vstupuje do společnosti nejstarší syn Carla, Alberto Alessi, který je ředitelem společnosti do současnosti. V průběhu let své činnosti si firma připsala na své konto práci s více než 500 světově uznávanými designéry; mezi nimiž stojí za zmínku jména jako Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglioni, Aldo Rossi, Michael Graves, Massimo Morozzi, Philippe Starck, Stefano Giovannoni, Guido Venturini, Enzo Mari, Jasper Morrison, Marc Newson, Ron Arad , Jan Kaplicky, Alessandro Mendini a další.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2018 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena