Marpoint > Kuchyňské potřeby > Bar & Vinné příslušenství > Nálevky, zátky , tácky

Pumpa na víno Zwilling J.A.Henckels Sommelier

Název Pumpa na víno Zwilling J.A.Henckels Sommelier
Výrobce Zwilling J. A. Henckels - ZWILLING® Sommelier
Kód 39500-052
Cena 980,00 Kč
Cena s DPH 1 186,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Pumpa na víno ZWILLING® Sommelier se dvěma gumovými uzávěry od německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels je vyrobená u nerezové oceli, uzávěry jsou z gumy (chuťově neutrální).
Rozměry: Máte-li na stole nedopitou lahev vína a chtěli byste si ji nechat na později, tento pomocník vám ji pomůže uschovat až na sedm dní po otevření. Pumpa na víno totiž zabraňuje oxidaci vína díky vypumpování vzduchu a hermetickému uzavření zátkou. Lahodný nápoj tak v načaté lahvi neztrácí chuť. Gumovou zátku lze snadno vyjmout, je také naprosto chuťově neutrální, dokonale zapadá do hrdla lahve. Stačí ji umýt teplou mýdlovou vodou. Pumpu můžete čistit vlhkým hadříkem.

Řada ZWILLING® Sommelier nabízí milovníkům vína perfektní kombinaci zábavy a užitku. Doplňky k vínu z ušlechtilé nerezové oceli jsou charakteristické svým unikátním designem, vysokou funkčností a dlouhou životností.

Značka ZWILLING J. A. HENCKELS je již od r. 1731 synonymem nejen tradiční solingenské řemeslné zručnosti, ale i skvělého designu. Používáte-li při vaření všech smyslů, je pro vás Zwilling jasnou volbou: kdo jednou vyzkouší Zwilling, jiný nástroj už nechce. Skvělý design a rukojeť, která perfektně sedí v ruce, promění vaření v neobyčejný zážitek. Nechte se unést smyslností.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2018 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena