Marpoint > Kuchyňské potřeby > Bar & Vinné příslušenství > Nálevky, zátky , tácky

Zátka na Champagne Alessi Anna Sparkling

Název Zátka na Champagne Alessi Anna Sparkling
Výrobce Alessi - bar a vinné příslušenství
Kód AM07
Cena 1 307,00 Kč
Cena s DPH 1 581,00 Kč
Dostupnost Obvykle skladem
Kusů

Popis

Zátka na Champagne z nerezové oceli 18/10 Alessi Anna Sparkling je dalším výrobkem z kolekce s úsměvnou tváří Anny od Alessandra Mendini. Anna Sparkling chrání šampaňské před ztrátou vašich drahých bublinek.
Délka: 16cm, šířka: 4,2cm.
Design: Alessandro Mendini.

Firmu Alessi založil v roce 1921 Giovanni Alessi jako rodinnou firmu. Alessi již od svých počátků byla vysoce inovativní společností, experimentovala s novými materiály a neotřelým designem. Alessi začala produkovat široký sortiment nádobí v niklu, chromu a postříbřené mosazi.
Design v současném slova smyslu se objevil, když Carlo Alessi, syn zakladatele, byl jmenován hlavním konstruktérem. Carlo se stal autorem většiny produktů zavedených do katalogu do roku 1950. V roce 1970 vstupuje do společnosti nejstarší syn Carla, Alberto Alessi, který je ředitelem společnosti do současnosti. V průběhu let své činnosti si firma připsala na své konto práci s více než 500 světově uznávanými designéry; mezi nimiž stojí za zmínku jména jako Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglioni, Aldo Rossi, Michael Graves, Massimo Morozzi, Philippe Starck, Stefano Giovannoni, Guido Venturini, Enzo Mari, Jasper Morrison, Marc Newson, Ron Arad , Jan Kaplicky, Alessandro Mendini a další.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2018 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena