Marpoint > Kuchyňské potřeby > Bar & Vinné příslušenství > Termosky

Termoska Guzzini Feeling / zelená, 1l

Název Termoska Guzzini Feeling / zelená, 1l
Výrobce Guzzini - kuchyňské potřeby
Kód 2241.00.44
Cena 1 565,00 Kč
Cena s DPH 1 894,00 Kč
Dostupnost Obvykle skladem
Kusů

Popis

Termoska Guzzini Feeling je kombinací elegantních forem a kvalitního zpracování. Je vhodná na teplé i studené nápoje. Termické vnitřní sklo zaručuje dlouhé uchování teploty obsahu termosky.

- objem 1 litr
- Ø16cm, výška 24cm
- Design: Robin Levien.

Historie firmy Fratelli Guzzini se píše již od roku 1912. Kolem roku 1938 zahájila další generace Guzzini malou revoluci výrobou domácích kuchyňský produktů s pomocí plexiskla. Se zavedením lisovaných akrylových výrobků na počátku 1960 se Raimondo Guzzini poskytnout této společnosti více otevřený přístup k podnikání dovozem do regionu Marche. Jedním z nejlepších mozků v designu byl Luigi Massoni. V roce 1980 následoval vývoj Bicolour projektu a v roce 1990 výzkum nových plastových materiálů a jejich nekonečný potenciál, užitečně je kombinovat s futuristickým akrylovým nebo více klasickým tradičním materiálem, jako porcelán, sklo, ocel a dřevo.
Dnes můžete Guzzini výrobky nalézt v restauracích, hotelích a domácnostech v 85 zemích celého světě. Úspěchem Guzzini je hlavně kvalita a smysl pro inovace. V posledních letech, Fratelli Guzzini pracují na základní myšlence - navazování nových plastových materiálů na sklo, dřevo a porcelánu. Guzzini má kladný přístup k designu a designér Ross Lovegrov jej shrnul touto větou: "Jedním z důvodů, proč mám vážně v úmyslu pokračovat v práci s Fratelli Guzzini je, že jsem jeden z těch lidí, kteří, když se dostanou ráno ven z postele, dívají se do budoucnosti bez jakýchkoli omezení. "

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2017 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena