Marpoint > Kuchyňské potřeby > Dózy na potraviny

Vakuová dóza VacuVin - střední, 1.3l

Název Vakuová dóza VacuVin - střední, 1.3l
Výrobce IIC / VacuVin
Kód 2873060
Cena 425,00 Kč
Cena s DPH 514,00 Kč
Dostupnost Obvykle skladem
Kusů

Popis

Praktická vakuová dóza Vacuvin o objemu 1.3 litru, vyrobená z kvalitního transparentního akrylátu s víčkem. Důmyslný vakuový uzávěr umožňuje snadné odsátí vzduchu vakuovou pumpou. Některé potraviny vystavené působení vzduchu poměrně rychle zvětrávají, což negativně ovlivňuje jejich chuť a vůni. Vakuum vzniklé odsátím vzduchu prodlužuje trvanlivost uskladněných potravin. Čaj a káva si déle uchovají svoje aroma, sušenky a cereálie zůstanou krásně křupavé.
Omyvatelná v myčce.

Nizozemská firma VacuVin vám nabízí šikovná a praktická řešení, jak šetřit čas. Ať již jde o chytré pomůcky pro milovníky vína, nebo různé pomůcky při přípravě jídla, ovoce a zeleniny

Ekologické myšlení, šetrnost a zodpovědný přístup k naší planetě jsou stále důležitější pro každého z nás. Pomyslíte na třídění odpadu, ale podle výzkumů je daleko závažnější problém plýtvání jídlem. Kromě lepšího plánování můžete využít i šikovných dóz, které ve vákuu uchovají potraviny déle čerstvé. Vakuové dózy nejsou určené jen na kávu, čaj, cereálie nebo ořechy, ale na jakékoliv potraviny, jako jsou třeba zelenina, šunka, krájené sýry a podobně. V ledničce pak budete mít i větší pořádek a potraviny v dózách nebudou chytat pachy od ostatních.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena