Marpoint > Kuchyňské potřeby > Elektrospotřebiče > Kávovary & příslušenství > Kávovary Cremesso

Kávovar Cremesso UNA Midnight Blue

Název Kávovar Cremesso UNA Midnight Blue
Výrobce Cremesso
Kód 1000444
Cena 2 470,00 Kč
Cena s DPH 2 989,00 Kč
Dostupnost Obvykle skladem
Kusů

Popis

Nejnovější z kolekce kapslových kávovarů Cremesso je model UNA, který vychází z úspěšných konceptů svých předchůdců Uno a Compact Automatic. Ideálně kombinuje kompaktní rozměry modelu Uno a možnost nastavení dvou různých objemů šálků. Jde tedy o kávovar, který v kuchyni nezabere příliš místa, velmi snadno se ovládá a připraví vám kávu v profesionální kvalitě, bonusem je pak možnost přípravy i 3 druhů čaje.

Malý rozměry, velký výkonem. Elegantní tělo kávovaru v sobě ukrývá sofistikovanou technologii 19 barů s nízkou spotřebou díky konceptu energy safe - po 15 sekundách od přípravy kávy se spustí "stand by" mód a spotřeba rázem klesne na 0,3 W/h. Kávovar je připravem k použití během neuvěřitelných 15 sekund, které mu stačí k zahřátí na provozní teplotu.

- přechod z režimu "stand by" do režimu "ready" trvá pouze 15 sekund

- energeticky úsporný - v režimu "stand by" spotřeba 0,3 Watt / h

- 19ti barová technologie pro profesionální přípravu kávy

-  možnost naprogramování dvou objemů šálku

- automatické odstranění kapsle

- nastavitelná výška šálku

- objem nádoby na vodu 0,65 l

- rozměr: šířka: 10,5 x 37 x 25,5 cm

- váha: 3,3 Kg

- síťový kabel - délka 1,3 m

Švýcarský kávovar značky Cremesso je skvělou volbou pro všechny milovníky kávy. Více než půl století zkušeností s pražením kávy spolu s unikátním systémem uchování vůni v recyklovatelné kapsli zaručuje, že stěží rozeznáte vaši doma připravenou kávu od kávy připravené profesionálním baristou v kavárně.

Kompaktní kávovar v moderním designu, není jen krásný na pohled, je i úžasně výkonný, tichý a především jednoduchý pro používání. Je připraven k použití během 15 sekund, disponuje 19 barovou technologii, která umožňuje uvolnit z kávy více chuti i aroma. V pohotovostním režimu oceníte nízkou spotřebu energie - pouze 0,3 W / hodinu.

Kávovar Cremesso se od ostatních odlišuje i tím, že jej můžete použít nejen k přípravě různých druhů kávy, ale i čaje. Přinášíme vám několik druhů kávy - od slabé až po tu nejsilnější, bezkofeinovou i vhodnou pro přípravu latté. Uvolněte se a nechte se hýčkat tou nejlepší kávou.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena