Marpoint > Kuchyňské potřeby > Elektrospotřebiče > Kávovary & příslušenství > Konvice, cukřenky, mléčenky a ostatní doplňky na kávu i čaj

Čajová konev Zwilling Sorrento / sklo+nerez, 1l

Název Čajová konev Zwilling Sorrento / sklo+nerez, 1l
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 39500-142
Cena 2 320,00 Kč
Cena s DPH 2 807,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Čajová konvice Zwilling Sorrento o objemu 1litr s jemným nerezovým sítkem a s důmyslným nerezovým stojanem, do nějž lze umístit čajovou svíčku a udržet čaj v požadované teplotě po delší dobu. Ideální sada pro přípravu lahodného čaje. Kombinace tradičního tvaru čajové konvice a moderních materiálů a inteligentního minimalistického designu podle návrhu italského designerského studia Matheo Thun & Antonio Rodrigues.

Borosilikátové sklo dobře snáší teplotní šoky, odolá vysokým i nízkým teplotám. Většina čajů pro správné rozvinutí aroma a chuti potřebuje teplotu vody mezi 80 a 100° C, díky nerezovému víčku se silikonovým těsněním zůstane teplota čaje v konvici konstantní po celou dobu louhování.

Díky extra jemnému nerezovému sítku si můžete připravit i velmi jemný čaj jako je Chai nebo delikátní zelený čaj, který se obvykle musí připravovat v jemným papírových filrech.

Silikonové těsnění mezi sítkem a víčkem zvyšuje komfort při používání čajové konvice, protože snižuje přenos tepla mezi teplým čajem a samotným víčkem - nehrozí tedy opaření při kontaktu s nerezovým víčkem.

  • vhodné do myčky nádobí
  • NENÍ určeno k použití na přímých zdrojích žáru
  • výška: 24cm; šířka: 16cm

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena