Marpoint > Kuchyňské potřeby > Elektrospotřebiče > Kávovary & příslušenství > Konvice na vaření vody

Konev na vaření vody Wesco Terradur® / červená, 2l

Název Konev na vaření vody Wesco Terradur® / červená, 2l
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 340522-02
Cena 1 949,00 Kč
Cena s DPH 2 358,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Konvice na vaření vody Wesco Terradur® o objemu 2 litry je vyrobená z kvalitního ocelového plechu z nerezové ušlechtilé oceli s povrchovou úpravou Terradur®. Terradur® je nová technologie, která zaručuje ještě vyšší životnost kuchyňských výrobků firmy Wesco. Povrchová úprava Terradur® je:
- hygienická: snadné čištění díky vysoce hladkému povrchu bez pórů
- vysoce odolná proti poškrábání
- 100% bez zápachu a niklu
- svou vysokou životností chrání životní prostředí
- úchyt, víčko a nalévátko jsou vyrobené ze žáruvzdorné umělé hmoty 
- konev lze používat na všechny druhy sporáků včetně indukce

Rozměry: výška: 20,5cm, průměr: 20cm, objem: 2 litry.

 

První, co vás na výrobcích Wesco zaujme je čistý a krásný design v retro stylu. Kuchyňské doplňky Wesco jsou krásné, kvalitní, funkční a svým veselým designem vás potěší pokaždé, když se na ně podíváte. Kvalitu zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracování oceli. Vydrží Vám dlouhá léta i když je budete používat denně.


Více jak 140-leté zkušenosti s výrobou a zpracováním kovů garantují nekompromisní kvalitu. Wesco používá vysoce kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy a nerezovou ocel.
Firma byla založena v roce 1867 pod názvem "Westermann & Co." a brzy po svém založení se začala specializovat na zpracovávání plechů pro výrobky do domácnosti. Od té doby neustále svou nabídku produktů rozšiřuje.
Dnes nabízí více jak 50 odpadkových košů do domácnosti v mnoha atraktivních designech. Některé její modely vycházejí z historických předchůdců, které jsou inspirací pro užití klasických designových prvků při vývoji moderních produktů.
Wesco však nejsou jenom odpadkové koše. V sortimentu najdete mnoho produktů s mimořádným designem - retro kuchyňské váhy s hodinami nebo velmi širokou paletu chlebníků a dóz na potraviny, mlýnky na koření, cukřenky, mlékovky, stojany na papírové utěrky a mnoho dalších praktických kuchyňských pomocníků a doplňků.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2018 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena