Marpoint > Kuchyňské potřeby > Elektrospotřebiče > Kávovary & příslušenství > Konvice na vaření vody

Konvice na vaření vody Zwilling Zwilling ® Plus / nerez, 1.6l

Název Konvice na vaření vody Zwilling Zwilling ® Plus / nerez, 1.6l
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 40995-001
Cena 2 160,00 Kč
Cena s DPH 2 614,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Konvice Zwilling ® Plus je vyrobená z nerezové oceli s lesklým povrchem. Moderní design s nezaměnitelným Italským stylempřichází ze studia Thun-Rodriguez, aby zapadla do jakékoliv domácnosti.

Dokonalá chuť čaje začíná s konvicí řady Zwilling Twin Specials. Ohřátí až 1,6 litru vody rychle a s úsporou energie v této ikonické konvici. Díky SIGMA Classic dnu, které obsahuje hliníkové jádro k zaručení distribuce tepla rovnoměrně po povrchu konvice.

Sigma Classic - třívrstvé sendvičové dno z nerezové oceli 18/10 - je hygienická a chuťově neutrální, snadná údržba, odolná poškrábání. Silné hliníkové jádro - rovnoměrná a rychlá distribuce tepla, uchování a uvolňování tepla. Magnetická nerezová ocel 18/10 - vhodná na indukci a snadno omyvatelná tradiční jednoduchý design, saténově hladký povrch

Další výhodou konvice Zwilling je vnější povrch tvořený magnetickou nerezovou ocelí, který zajišťuje kompatibilitu se všemi druhy varných povrchů, včetně indukce. Promyšlená do posledního detailu, to platí i pro těsně uzavíratelné víko, umožňující úsporu energie při vaření malého objemu vody.

Vroucí voda je považována za tajemství perfektního čaje. Přesnou teplotu poznáte tak, že konvice začne skrze úzké hrdlo a uzavíratelné víko pískat. Nebojte se, při nalévání vody vás od spálení ochrání rukojeť, vyrobená z vysoce kvalitního plastového materiálu.

Konev je vhodná na všechny typy sporáků včetně indukce.

Rozměry konvice: výška: 19,3cm; průměr: 18cm; průměr dna: 14,5cm; objem: 1,6 litru

 

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena