Marpoint > Kuchyňské potřeby > Elektrospotřebiče > Kávovary & příslušenství > Konvice na vaření vody

Wesco konvice na vaření vody Classic Line Kettle / red-červená, 2l

Název Wesco konvice na vaření vody Classic Line Kettle / red-červená, 2l
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 340521-02
Cena 2 424,00 Kč
Cena s DPH 2 933,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Wesco Classic Line konvice na vaření vody v retrostylu. Vhodná na plynový i elektrický sporák, sklokeramickou desku i indukci.

Objem 2 litry, výška 23cm, šířka 23cm.

- vysoce kvalitní lakovaná nerezová ocel

- snadné nalévání

- rukojeť je vyrobená z tepelně odolné pryže

NEDOPORUČUJE SE MÝT V MYČCE!!!

První, co vás na výrobcích Wesco zaujme je čistý a krásný design v retro stylu. Kuchyňské doplňky Wesco jsou krásné, kvalitní, funkční a svým veselým designem vás potěší pokaždé, když se na ně podíváte. Konvice se stane ozdobou vašeho kuchyňského interiéru. Ke konvici můžete zakoupit ve stejné barvě též například chlebník, kuchyňskou váhu, kuchyňské hodiny, blok na nože či stojan na papírové utěrky.


Více jak 140-leté zkušenosti s výrobou a zpracováním kovů garantují nekompromisní kvalitu. Wesco používá vysoce kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy a nerezovou ocel. Firma byla založena v roce 1867 pod názvem "Westermann & Co." a brzy po svém založení se začala specializovat na zpracovávání plechů pro výrobky do domácnosti. Od té doby neustále svou nabídku produktů rozšiřuje. Dnes nabízí více jak 50 odpadkových košů do domácnosti v mnoha atraktivních designech. Některé její modely vycházejí z historických předchůdců, které jsou inspirací pro užití klasických designových prvků při vývoji moderních produktů. Wesco však nejsou jenom odpadkové koše. V sortimentu najdete mnoho produktů s mimořádným designem - retro kuchyňské váhy s hodinami nebo velmi širokou paletu chlebníků a dóz na potraviny, mlýnky na koření, cukřenky, mlékovky, stojany na papírové utěrky a mnoho dalších praktických kuchyňských pomocníků a doplňků

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena