Marpoint > Kuchyňské potřeby > Elektrospotřebiče > Luxusní kuchyňské spotřebiče Casa Bugatti individual

Toustovač Bugatti individual Volo (2ks), Newspaper

Název Toustovač Bugatti individual Volo (2ks), Newspaper
Výrobce Casa Bugatti - kuchyňské potřeby
Kód 13-VOLOBGI
Cena 16 257,00 Kč
Cena s DPH 19 671,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Bugatti  individual Volo je kompletně vybavený elektronický touster s moderním designem ve stejné linii jako kávovar Diva, rychlovarná konev Vera, elektrická kuchyňská váha Uma či další z řady elektrospotřebičů Casa Bugatti individual.
Lehkým dotykem tlačítka go/stop spustíte motorizovaný systém Bugatti LIFT. Funkce bagel umožní toustování pouze na vnější části, defrost rozmrazování a reheat ohřev. Šestistupňovým teplotním voličem kontrolujete úroveň toustování.
Touster je ručně potažen vysoce kvalitní kůží Unica by Sirena© se vzorem starých novin.

Design: Andreas Seegatz-Stars Milano

Příslušenství: 2x pinza, 1x rozpékací mřížka

Rozměr: 32 x 20 x výška 30 cm, váha: 3kg.

Technická data: 230-240 V / 930 W

Řada Bugatti individual byla vyvinuta, aby uspokojila touhu těch, kteří chtějí produkty každodenní potřeby se speciálními vlastnostmi, které jej odlišují a činí je jedinečným. Tyto exkluzivní výrobky jsou vytvořeny kombinací různých barev a materiálů a ručně dokončeny našimi talentovanými italskými řemeslníky. Vysoká kvalita a luxus to je Bugatti individual.

Již od roku 1923 vyrábí Bugatti vysoce inovativní, originální a designově propracované výrobky. Kávovary Diva, rychlovarné konvice Vera, odšťavňovače Vita, toustery Volo, digitální váhy Uma, mixéry Vela, příbory, porcelán, mísy, vázy…, vše je vyrobeno s jedinečným italským stylem a špičkovými technologiemi. Bugatti vyrábí malé i velké „poklady“ pro domácnosti, které mění každodenní rituály v kuchyni v něco výjimečného.
Bugatti byla založena v roce 1923 ve městě Lumezzane (Brescia) bratry Giuseppe, Giovanni, Faustino, Giacinto a Amadio a jméno vzdává hold otci, který předcházet jim: F.lli Bugatti fu Amadio.
Společnost začíná ruční výrobou stříbrného a postříbřeného mosazného nádobí, ale brzy získá první mechanické nástroje potřebné ke zlepšení funkcí a zefektivnění výroby.F.lli Bugatti byla první společností v Itálii, která zavedla do výroby inovativní tlakový stroj, díky kterému byla v roce 1928 vytvořena revoluční slitina mosazi, známá dnes jako “lega Bugatti“ (slitina Bugatti“). V roce 1960 je firma Bugatti známá i na americkém trhu. V roce 1999 je představena BUGATTI® - ochranná známka.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2018 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena