Marpoint > Kuchyňské potřeby > Katalytické lampy a interiérové vůně - Lampe Berger Paris > Vůně LB

Lampe Berger - interierová vůně Feuilles de tomate-tomatové lístky / 500ml

Název Lampe Berger - interierová vůně Feuilles de tomate-tomatové lístky / 500ml
Výrobce Lampe Berger Paris - katalytické lampy a interiérové vůně
Kód 115132
Cena 338,00 Kč
Cena s DPH 409,00 Kč
Dostupnost Obvykle skladem
Kusů

Popis

Vůně plná slunce, která vás vrátí do letních dní na zahrádce... svěží a aromatická, plná bylinek, evokující křupavá rajčátka a sytě zelené listy.
2 a půl roku trval vývoj této vůně! Snahou bylo udržet svěžest i vůni zelených listů, chuť křupavých rajčat a maximálně zdůraznit zelené tóny.
Balení 500ml = 20 hodin difuze = 80 hodin účinku. vůně obsahuje isopropylalkohol, vodu a parfém.

Mistři parfuméři používají k vytvoření svých děl stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance obohacují škálu parfumérských ingrediencí o stabilní a bezpečné suroviny a jejich kombinací s přírodními substancemi vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností.

Vývoj každé vůně Lampe Berger trvá dva roky a bere ohled na ekologická i zdravotní hlediska. Použité vůně jsou složeny tak, aby se nespalovaly, a tak neblokovaly hořák. V databázi výrobce Lampe Berger je 160.000 vonných molekul, což umožňuje velmi rozsáhlé a podrobné testy, které zaručují ještě příjemnější vůni a naprostou zdravotní nezávadnost.

Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2017 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena