Marpoint > Kuchyňské potřeby > Katalytické lampy a interiérové vůně - Maison Berger Paris > Lampy MB

Katalytická lampa Lampe Berger Paris Les Editions d'Art - Ceci n’est pas une lampe / hnědá, 390ml

Název Katalytická lampa Lampe Berger Paris Les Editions d'Art - Ceci n’est pas une lampe / hnědá, 390ml
Výrobce Maison Berger Paris - katalytické lampy, interiérové vůně, svíčky, difuzéry
Kód 5699
Cena 18 120,00 Kč
Cena s DPH 21 925,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

MODERNÍ A ORIGINÁLNÍ UMĚLECKÉ DÍLO Z FRANCIE - exkluzivní katalytická lampa Lampe Berger Ceci n’est pas une lampe z limitované edice (vyrobeno jen 250 kusů) Édition d’Art. Objem 390ml, výška 18,5cm.

Na každé lampě je podpis designéra (Jean-Baptiste Sibertin Blanc) a lampa má též výrobní číslo. Lampa je vyrobena z pravého cínu – kombinace tradičního materiálu s moderními a originálními detaily. Dodací lhůta cca 3 týdny.

„ Když slyším slovo lampa, představím si nejprve světlo, potom stínítko jako je toto, nohu jako je tato, potom… atmosféru a prostředí kolem. Tak jsem navrhl lampu... pro Lampe Berger. Prostřednictvím svého návrhu jsem chtěl spojit jméno kultovní značky, která nikdy nevyráběla lampy, s kouzlem designu interiérového doplňku. Nazvěme ji: Ceci n’est pas une lampe (Toto není lampa). JEAN-BAPTISTE SIBERTIN-BLANC" Francouzský designér, který pracuje pro přední světové značky (Daum, Hermès, Christofle…) a již devět let úzce spolupracuje s Lampe Berger (pro níž navrhl již čtyři modely exkluzivní řady Art Collection: Astral, Space, Galapagos, Shooting Star).

Už 110 let se Lampe Berger používají k desinfekci a provonění vzduchu v domech, bytech i kancelářích. Pro svou vysokou účinnost byly používány dokonce i v nemocnicích. Lampe Berger procesem katalytické oxidace zbavují vzduch bakterií, pachů a nečistot. Oproti běžným aromalampám hoří jen krátkou dobu a neprodukují zbytečný kouř. Jejich používání je proto velmi hygienické a bezpečné. Současný systém, který Lampe Berger využívají, je chráněn šesti mezinárodními patenty. Pokud si zvolíte parfémovanou náplň, vzduch i příjemně provoní. Zároveň jsou díky svému designu krásnou dekorací interiéru.

Dárkové balení obsahuje: lampu, kahan s knotem, trychtýřek na nalévání parfému, kryt a uzávěr lampy. Parfém není součástí balení. Výběr interiérových vůní ke katalytickým lampám Lampe Berger naleznete níže v kategorii Vůně LB.

Pokud si přejete vzduch doma jen vyčistit, použijte neutrální vůni. Parfémované směsi pak můžete volit podle nálady: ovocné, květinové, svěží a čisté, kořeněné, orientální i rafinované směsi vytvořené mistry parfumáři. Všechny parfémy jsou složeny, stejně jako osobní parfémy, ze tří postupně se uvolňujících složek.

Funkční parfémy zahrnují antibakteriální, který vyčistí vzduch od 90 % mikroorganismů a byla prokázána i jeho účinnost proti viru prasečí chřipky. Neutral Essentiel je základní čisticí směsí. Směs proti komárům má silné repelentní účinky. Lampe Berger se používají odlišným způsobem než běžné aromalampy: po zapálení knotu se plamen začne od výšky cca.13 cm postupně snižovat a po dvou minutách, kdy bude mít jen poloviční délku, se lampa sfoukne a nasadí se ochranný vršek. Rozpálený keramický kahan s atomy platiny jako katalyzátorem pak dalších minimálně 20 minut čistí vzduch a rozšiřuje do interiéru vůni. Katalytické spalování probíhá bez přítomnosti plamene.

 

 

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena