Marpoint > Kuchyňské potřeby > Kuchyňské nástroje a pomůcky > Na vajíčka

Set stojánků na vajíčka Wesco / černá, 2ks

Název Set stojánků na vajíčka Wesco / černá, 2ks
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 322864-62
Cena 388,00 Kč
Cena s DPH 469,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Set stojánků na vejce od firmy Wesco (výška: 5cm, průměr: 5cm) skvěle doplňuje sortiment doplňků Wesco do kuchyně i pro krásně barevně prostřený stůl.
Stojánek na vajíčko je vyroben z akrylu.
Není vhodné do myček nádobí.

První, co vás na výrobcích Wesco zaujme je čistý a krásný design v retro stylu. Kuchyňské doplňky Wesco jsou krásné, kvalitní, funkční a svým veselým designem vás potěší pokaždé, když se na ně podíváte. Kvalitu zaručuje stočtyřicetiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracování oceli. Vydrží Vám dlouhá léta i když je budete používat denně.

Více jak 140-leté zkušenosti s výrobou a zpracováním kovů garantují nekompromisní kvalitu. Wesco používá vysoce kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy a nerezovou ocel.
Firma byla založena v roce 1867 pod názvem "Westermann & Co." a brzy po svém založení se začala specializovat na zpracovávání plechů pro výrobky do domácnosti. Od té doby neustále svou nabídku produktů rozšiřuje.
Dnes nabízí více jak 50 odpadkových košů do domácnosti v mnoha atraktivních designech. Některé její modely vycházejí z historických předchůdců, které jsou inspirací pro užití klasických designových prvků při vývoji moderních produktů.
Wesco však nejsou jenom odpadkové koše. V sortimentu najdete mnoho produktů s mimořádným designem - retro kuchyňské váhy s hodinami nebo velmi širokou paletu chlebníků a dóz na potraviny, mlýnky na koření, cukřenky, mlékovky, stojany na papírové utěrky a mnoho dalších praktických kuchyňských pomocníků a doplňků.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena