Marpoint > Kuchyňské potřeby > Kuchyňské váhy

Wesco Kuchyňská váha s hodinami-růžová / do 4kg

Název Wesco Kuchyňská váha s hodinami-růžová / do 4kg
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 322 204-26
Cena 2 017,00 Kč
Cena s DPH 2 441,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

S kuchyňskou váhou v retro stylu vybavenou hodinami budete péct častěji už jen proto, aby jste ji mohli používat. Je nepostradatelným doplňkem interiéru Vaší kuchyně a skvěle doplňuje ostatní sortiment firmy Wesco v naší nabídce.
Kuchyňská váha Wesco je vyrobená z ocelového plechu s práškovanou barvou. Mísa je z nerezu.
Rozměry: š. 15cm;, v. 27cm; h. 13cm.
Váha do 4kg.
Kuchyňská váha Wesco s hodinami funguje na 1ks baterie AA, která je součástí balení.

 

Více jak 140-leté zkušenosti s výrobou a zpracováním kovů garantují nekompromisní kvalitu. Wesco používá vysoce kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy a nerezovou ocel.
Firma byla založena v roce 1867 pod názvem "Westermann & Co." a brzy po svém založení se začala specializovat na zpracovávání plechů pro výrobky do domácnosti. Od té doby neustále svou nabídku produktů rozšiřuje.
Dnes nabízí více jak 50 odpadkových košů do domácnosti v mnoha atraktivních designech. Některé její modely vycházejí z historických předchůdců, které jsou inspirací pro užití klasických designových prvků při vývoji moderních produktů.
Wesco však nejsou jenom odpadkové ko š e . V sortimentu najdete mnoho produktů s mimořádným designem - retro kuchyňské váhy s hodinami , tácy nebo velmi širokou paletu dóz na potraviny , mlýnky na koření , cukřenky i mléčenky , termosky , tácy, stojany na papírové utěrky , konvice na vaření vody , chlebníky a mnoho dalších praktických kuchyňských pomocníků a doplňků .

 

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena