Marpoint > Kuchyňské potřeby > Odpadkové koše

Wesco Big Double Boy - nášlapný odpadkový koš - červený / 36l

Název Wesco Big Double Boy - nášlapný odpadkový koš - červený / 36l
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 381411-02
Cena 4 697,00 Kč
Cena s DPH 5 683,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Nášlapný odpadkový koš Wesco Big Double Boy má dvě samostatné vnitřní 18-ti litrové plastové nádoby pro třídění odpadu a každá je samostatně vyjmutelná. Nádoby mají důmyslné uchycení sáčku na odpadky, takže nehrozí, že sáček sklouzne dovnitř.
Rozměry: šířka: 40,5cm; hloubka: 34,5cm; výška: 65cm; objem: 2 x 18l.

Poklop je z vysoce kvalitní oceli a díky integrovanému tlumiči zavírá téměř nehlučně. Velkorysá robustní nášlapnice z nerezové oceli zajišťuje snadnou obsluhu. Koš je vyroben z kvalitního ocelového plechu s práškovanou barvou. Jedná se o moderní způsob nanášení barvy na podklad nahrazující klasické lakování. Barva v podobě prášku se za využití rozdílného elektrostatického náboje přichytí na výrobek a následně v tavících pecích dochází k vypalování při teplotě 140 - 150°C. Výsledkem je pak rovnoměrné nanesení barvy, která je odolnější mechanickému poškození - odření a rovněž barevná stálost.


Odpadkové koše by měly být v první řadě trvanlivé a funkční. To zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracovávání oceli. Základem těchto krásných a praktických košů je samozřejmě kvalitní materiál a poctivé řemeslné zpracování. Proto si můžete být jisti, že Váš koš vydrží s přehledem náročný provoz Vaší domácnosti nebo firmy. První, co vás na výrobcích firmy Wesco zaujme je čistý a krásný design v retro stylu. Kuchyňské doplňky Wesco jsou krásné, kvalitní, funkční a svým retro designem vás potěší pokaždé, když se na ně podíváte. Můžete vybírat z následujících doplňků do kuchyně stejných barev: chlebníky, odpadkové koše, kuchyňské váhy a hodiny, minutky, stojany na papírové utěrky, bloky na nože, máslenky, dózy na potraviny, konvice na vaření vody či koupelnové doplňky.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena