Marpoint > Kuchyňské potřeby > Odpadkové koše

Wesco Kickmaster Classic line Soft - nášlapný odpadkový koš - bílý / 33l

Název Wesco Kickmaster Classic line Soft - nášlapný odpadkový koš - bílý / 33l
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 183631-01
Cena 6 289,00 Kč
Cena s DPH 7 610,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Nášlapný odpadkový koš Wesco Kickmaster Classic line Soft, objem 33 litrů, výška 69cm, průměr 41cm. Odpadkový koš v retro stylu je vyrobený z vysoce kvalitního ocelového plechu s práškovanou barevnou úpravou. Nerezový nášlapný pedál, vnitřní plastová vyjmutelná nádoba se dá lehce umýt, protiskluzové dno pro stabilní postavení koše. Integrovaný tlumič zajišťuje tiché otevírání a zavírání horních nerezových klapek koše a nepropustí ven žádné pachy.
Odpadkové koše by měly být v první řadě trvanlivé a funkční. To zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracovávání oceli. Základem těchto krásných a praktických košů je samozřejmě kvalitní materiál a poctivé řemeslné zpracování. Proto si můžete být jisti, že Váš koš vydrží s přehledem náročný provoz Vaší domácnosti nebo firmy.

Německá důkladnost, ta nejkvalitnější ocela krásný design – to jsou ve zkratce odpadkové koše Wesco.

Více jak 140-leté zkušenosti s výrobou a zpracováním kovů garantují nekompromisní kvalitu. Wesco používá vysoce kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy a nerezovou ocel.
Firma byla založena v roce 1867 pod názvem "Westermann & Co." a brzy po svém založení se začala specializovat na zpracovávání plechů pro výrobky do domácnosti. Od té doby neustále svou nabídku produktů rozšiřuje.
Dnes nabízí více jak 50 odpadkových košů do domácnosti v mnoha atraktivních designech. Některé její modely vycházejí z historických předchůdců, které jsou inspirací pro užití klasických designových prvků při vývoji moderních produktů.
Wesco však nejsou jenom odpadkové koše. V sortimentu najdete mnoho produktů s mimořádným designem - retro kuchyňské váhy s hodinami, tácy nebo velmi širokou paletu dóz na potraviny, mlýnky na koření, cukřenky i mléčenky, termosky, tácy, stojany na papírové utěrky, konvice na vaření vody, chlebníkya mnoho dalších praktických kuchyňských pomocníků a doplňků.


Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena