Marpoint > Kuchyňské potřeby > Odpadkové koše

Wesco Kickmaster-odpadkový koš - Silver-stříbrný / 33l

Název Wesco Kickmaster-odpadkový koš - Silver-stříbrný / 33l
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 184631-11
Cena 5 335,00 Kč
Cena s DPH 6 455,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Odpadkový koš Wesco Kickmaster o objemu 33 litrů, o průměru 37,5cm, výšce 69cm.

Německá důkladnost, ta nejkvalitnější ocela krásný design – to jsou ve zkratce odpadkové koše Wesco.

Více jak 140-leté zkušenosti s výrobou a zpracováním kovů garantují nekompromisní kvalitu. Wesco používá vysoce kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy a nerezovou ocel.
Firma byla založena v roce 1867 pod názvem "Westermann & Co." a brzy po svém založení se začala specializovat na zpracovávání plechů pro výrobky do domácnosti. Od té doby neustále svou nabídku produktů rozšiřuje.
Dnes nabízí více jak 50 odpadkových košů do domácnosti v mnoha atraktivních designech. Některé její modely vycházejí z historických předchůdců, které jsou inspirací pro užití klasických designových prvků při vývoji moderních produktů.
Wesco však nejsou jenom odpadkové koše. V sortimentu najdete mnoho produktů s mimořádným designem - retro kuchyňské váhy s hodinami, tácy nebo velmi širokou paletu dóz na potraviny, mlýnky na koření, cukřenky i mléčenky, termosky, tácy, stojany na papírové utěrky, konvice na vaření vody, chlebníkya mnoho dalších praktických kuchyňských pomocníků a doplňků.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena