Marpoint > Kuchyňské potřeby > Odpadkové koše

Wesco Single Boy - nášlapný odpadkový koš - Pink-růžový / 13l

Název Wesco Single Boy - nášlapný odpadkový koš - Pink-růžový / 13l
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 132212-26
Cena 2 081,00 Kč
Cena s DPH 2 518,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Odpadkový koš Wesco Single Boy o objemu 13 litrů, o rozměrech: 26.5x29.5cm, výška 41.5cm s vnitřní vyjmutelnou plastovou vložkou.

Odpakový koš je vyroben z kvalitního ocelového plechu s práškovou úpravou. Jedná se o moderní způsob nanášení barvy na podklad nahrazující klasické lakování. Barva v podobě prášku se za využití rozdílného elektrostatického náboje přichytí na výrobek a následně v tavících pecích dochází k vypalování při teplotě 140 - 150°C. Výsledkem je pak rovnoměrné nanesení barvy, která je odolnější mechanickému poškození - odření a rovněž barevná stálost.

Německá důkladnost, ta nejkvalitnější ocel a krásný design – to jsou ve zkratce odpadkové koše Wesco. Německá společnost Wesco už přes sto let vyrábí odpadkové koše amerického typu. První, co Vás na koších Wesco zaujme, je čistý a krásný design v retro stylu. Některé jsou inspirovány historickými předchůdci.

Odpadkové koše by ale měly být v první řadě trvanlivé a funkční. Toto zaručuje stopadesátiletá zkušenost Wesco v obrábění a zpracovávání oceli. Základem těchto krásných a praktických košů je samozřejmě kvalitní materiál a poctivé řemeslné zpracování. Proto si můžete být jisti, že Váš koš vydrží s přehledem náročný provoz Vaší domácnosti nebo firmy.

První, co vás na výrobcích Wesco zaujme je čistý a krásný design v retro stylu. Kuchyňské doplňky Wesco jsou krásné, kvalitní, funkční a svým veselým designem vás potěší pokaždé, když se na ně podíváte. Můžete vybírat z následujících doplňků do kuchyně stejných barev: chlebníky, odpadkové koše, váhy, hodiny, minutky, stojany na papírové utěrky, bloky na nože, máslenky a různé dózy na potraviny.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena