Marpoint > Kuchyňské potřeby > Příbory > Příbory pro gurmány

Vidlička na langusty Alessi Colombina fish / nerez, 20cm - 6ks

Název Vidlička na langusty Alessi Colombina fish / nerez, 20cm - 6ks
Výrobce Alessi - kuchyňské potřeby
Kód FM23/43
Cena 1 822,00 Kč
Cena s DPH 2 205,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Sada 6ks vidliček na langusty z kolekce Alessi Colombina fish je vyrobená z leštěné nerezové oceli (18/10) v designu rybích šupin.

Délka: 20cm.

Design: Doriana a Massimiliano Fuksas.

 

Doriana a Massimiliano Fuksas obohatili produktovou řadu Alessi Colombina o příbory pro milovníky ryb a mořských plodů. Sada užitečných pomůcek pro perfektní servírování rybých pokrmů umožní všem labužníkům jejich 100% vychutnání. Povrchová struktura příborů připomíná rybí šupinky. Kolekce příborů Alessi Colombina fish nabízí klasické příbory - vidlička, nůž a lžíce; servírovací příbory - vidličku, nůž a lžíci a samozřejmě speciální příbory jako např. - vidličku na ústřice a mušle, vidličku a kleště na langusty, lžičku na kaviár či nůž na máslo.

 

Firmu Alessi založil v roce 1921 Giovanni Alessi jako rodinnou firmu. Alessi již od svých počátků byla vysoce inovativní společností, experimentovala s novými materiály a neotřelým designem. Alessi začala produkovat široký sortiment nádobí v niklu, chromu a postříbřené mosazi. Design v současném slova smyslu se objevil, když Carlo Alessi, syn zakladatele, byl jmenován hlavním konstruktérem. Carlo se stal autorem většiny položek zavedených do katalogu do roku 1950. V roce 1970 vstupuje do společnosti nejstarší syn Carla, Alberto Alessi, který je ředitelem společnosti do současnosti. V průběhu let své činnosti si firma připsala na své konto práci s více než 500 světově uznávanými designéry; mezi nimiž stojí za zmínku jména jako Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglioni, Aldo Rossi, Michael Graves, Massimo Morozzi, Philippe Starck, Stefano Giovannoni, Guido Venturini, Enzo Mari, Jasper Morrison, Marc Newson, Ron Arad , Jan Kaplicky, Alessandro Mendini a další.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena