Marpoint > Kuchyňské potřeby > Vánoce

Sada vánočních ozdob Alessi Palle Presepe / 5ks

Název Sada vánočních ozdob Alessi Palle Presepe / 5ks
Výrobce Alessi - luxusní dárky
Kód AMJ14SET1
Cena 1 686,00 Kč
Cena s DPH 2 040,00 Kč
Dostupnost Obvykle skladem
Balení

Popis

Sada 5ks ručně foukaných a zdobených vánočních ozdob (∅ 6 cm) Gesu Bambino, Madonna, Giuseppe, Bue, Asinello.
Vánoční ozdoby kolekce „ Le Palle Presepe“ od designéra Marcella Joriho zobrazují postavy, zvířata a základní prvky tradičního Betlému, díky kterým se vánoční stromeček stane živým obrazem narození Krista. Samostatně balené ozdoby, budou perfektním, stylovým a zároveň tradičním vánočním dárkem..
Italská firma Alessi, celosvětově známá pro originalitu designu, se rozhodla vypořádat se s navržením vánočních ozdob, které se při zachování tradičních materiálů (foukaného skla) a ruční techniky zdobení liší od všech ostatních na trhu..
.
Firmu Alessi založil v roce 1921 Giovanni Alessi jako rodinnou firmu. Alessi již od svých počátků byla vysoce inovativní společností, experimentovala s novými materiály a neotřelým designem. Alessi začala produkovat široký sortiment nádobí v niklu, chromu a postříbřené mosazi. Záměrem společnosti bylo vyrábět ručně řemeslně položky pomocí strojů. Design v současném slova smyslu se objevil, když Carlo Alessi, syn zakladatele, byl jmenován hlavním konstruktérem. Carlo se stal autorem většiny položek zavedených do katalogu do roku 1950. V roce 1970 vstupuje do společnosti nejstarší syn Carla, Alberto Alessi, který je ředitelem společnosti do současnosti. V průběhu let své činnosti si firma připsala na své konto práci s více než 500 světově uznávanými designéry; mezi nimiž stojí za zmínku jména jako Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglioni, Aldo Rossi, Michael Graves, Massimo Morozzi, Philippe Starck, Stefano Giovannoni, Guido Venturini, Enzo Mari, Jasper Morrison, Marc Newson, Ron Arad , Jan Kaplicky, Alessandro Mendini a další.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena