Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Bloky s noži

Blok s noži Wesco Asia Knife Style / red-červená, 6ks

Název Blok s noži Wesco Asia Knife Style / red-červená, 6ks
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 322631-02
Cena 4 770,00 Kč
Cena s DPH 5 772,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Designový blok s noži Wesco Asia Knife Style obsahuje:

 • 1x blok na nože (rozměry bloku: výška: 26,5cm, šířka: 17cm, průměr: 26cm.)
 • 1x nůž na rajčata
 • 1x nůž universální
 • 1x nůž santoku
 • 1x sekáček
 • 1x universální nůžky s otvírákem.
  NOŽE SE NEDOPORUČUJÍ MÝT V MYČCE!


  Stojan na nože je vyroben z ocelového plechu s práškovanou barvou s podstavcem z nerezoví oceli. Nože jsou vyrobené z vysoce kvalitní oceli, mají dekorativní umělohmotnou rukojeť zdobenou masivními ocelovými nýty.
  První, co vás na výrobcích Wesco zaujme je čistý a krásný design. Kuchyňské doplňky Wesco jsou krásné, kvalitní, funkční a svým veselým designem vás potěší pokaždé, když se na ně podíváte. Vydrží Vám dlouhá léta i když je budete používat denně.

  Více jak 140-leté zkušenosti s výrobou a zpracováním kovů garantují nekompromisní kvalitu. Wesco používá vysoce kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy a nerezovou ocel.
  Firma byla založena v roce 1867 pod názvem "Westermann & Co." a brzy po svém založení se začala specializovat na zpracovávání plechů pro výrobky do domácnosti. Od té doby neustále svou nabídku produktů rozšiřuje.
  Dnes nabízí více jak 50 odpadkových košů do domácnosti v mnoha atraktivních designech. Některé její modely vycházejí z historických předchůdců, které jsou inspirací pro užití klasických designových prvků při vývoji moderních produktů.
  Wesco však nejsou jenom odpadkové koše. V sortimentu najdete mnoho produktů s mimořádným designem - retro kuchyňské váhy s hodinami nebo velmi širokou paletu dóz na potraviny, mlýnky na koření, cukřenky i mléčenky, termosky, tácy, stojany na papírové utěrky, konvice na vaření vody a mnoho dalších praktických kuchyňských pomocníků a doplňků.

   

 • Sdílej tento článek s přáteli!
   
   
  2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena