Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Bloky s noži

Zwilling J.A. Henckels Four Star II blok s noži - 8 ks - Solingen ocel / buk

Název Zwilling J.A. Henckels Four Star II blok s noži - 8 ks - Solingen ocel / buk
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 33413-000
Cena 10 590,00 Kč
Cena s DPH 12 814,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Dřevěný blok Zwilling J.A. Henckels Four Star II z bukového dřeva pro uložení 5 nožů, ocílky a nůžek obsahuje: nůž špikovací – 10cm, nůž univerzální – 13cm, nůž kuchařský – 20cm, nůž na chléb – 20cm, ocílku – 21cm, nůžky. Nože jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli a mají syntetickou rukojeť.

Tradiční a osvědčená řada nožu Four Star od ZWILLING J.A. HENCKELS se dočkala vylepšení - k rukojeti byla přidána luxusní nerezová patka s logem ZWILLING J.A. HENCKELS, která dodává noži exkluzivitu a pomáhá nůž ještě lépe vyvážit pro větší bezpečí a komfort.

Speciální směs té nejkvalitnější oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Nože jsou tvrzeny technologií Friodur®- jež spočívá v trvzení mrazem, nože se tak stávají tvrdší a odolnější a více odolávají korozi. Nože jsou vyráběny z jediného kusu oceli.

Záštita (zesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí) slouží nejen k efektivní ochraně prstů, poskytuje zároveň pevnou oporu prstům a vyvažuje celý nůž, aby používání nožů bylo pohodlnější a především bezpečnější.

Rukojeť: syntetika, nerezová ocel. Čepel: mrazem tvrzená (Friodur® technologie), vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena