Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Bloky s noži

Zwilling J.A.Henckels PROFESSIONAL "S" blok s noži - 8 ks - Solingen ocel / dub

Název Zwilling J.A.Henckels PROFESSIONAL "S" blok s noži - 8 ks - Solingen ocel / dub
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 35662-000
Cena 9 822,00 Kč
Cena s DPH 11 885,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Blok s noži Zwilling J.A.Henckels PROFESSIONAL "S" z dubového dřeva na uložení 5 nožů, ocílky a nůžek obsahuje: nůž špikovací - 10cm, nůž plátkovací - 20cm, nůž kuchařský - 20cm, nůž univerzální - 13cm, nůž na chléb - 20cm, ocílku - 23cm, nůžky 20,5cm.

Jak již samotný název napovídá, tato řada je určena profesionálům, ale nejen jim, jsou vhodné pro každého, kdo to myslí s vařením opravdu vážně, a to bez ohledu na to, jde-li o profesionály či laiky. Důvodem proč je tato řada nožů od ZWILLING J.A. HENCKELS tolik vyhledávána je nejen perfektní a dlouhotrvající ostrost, ale i kvalitní a důkladné zpracování. Nože jsou perfektně vyvážené, dobře padnou do ruky a záštita poskytuje nejen oporu prstů pro precizní a přesné krájení, ale slouží i k efektivní ochraně prstů.

Speciální směs té nejkvalitnější oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Nože jsou tvrzeny technologií Friodur®- jež spočívá v trvzení mrazem, nože se tak stávají tvrdší a odolnější a více odolávají korozi. Nože jsou vyráběny z jediného kusu oceli technologií Sigmaforge s naprosto bechybnou geometrií.

Záštita (zesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí) slouží nejen k efektivní ochraně prstů, poskytuje zároveň pevnou oporu prstům a vyvažuje celý nůž, aby používání nožů bylo pohodlnější a především bezpečnější.

Rukojeť: nýtovaná plná střenka, černá syntetika. Čepel: mrazem tvrzená (Friodur® technologie), vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena