Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Bloky s noži

Zwilling J.A.Henckels Twin 1731 blok s noži - 7 ks - Solingen ocel / jasan

Název Zwilling J.A.Henckels Twin 1731 blok s noži - 7 ks - Solingen ocel / jasan
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 31880-000
Cena 48 618,00 Kč
Cena s DPH 58 828,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Zwilling J.A.Henckels Twin 1731 luxusní dřevený blok z jasanového dřeva se specielní olejovou úpravou obsahuje: nůž špikovací 10cm, nůž plátkovací 20cm, nůž kuchařský 20cm, nůž na chléb 20cm, nůž santoku 18cm, ocílku  23 cm.

Rukojeť z macasarského ebonového dřeva podtrhuje jedinečnost těchto nožů a dodává každému noži individuální rozměr.

Exkluzivní vysoce kvalitní ocel Cronidur 30 pro dlouhotrvající ostrost, maximální odolnost korozi a stabilitu nože. Unikátní technologie tvrzení oceli mrazem Friodur®- jež ještě zvyšuje kvalitu nože a podporuje celkovou odolnost a pružnost použité oceli. Nože jsou vyráběny z jediného kusu oceli díky patentované technologii Sigmaforge. Klínová geometrie čepele dodává nožům výjimečnou stabilitu a usnadňuje řezání a krájení. Tvar čepele kombinuje tradiční japonskou a evropskou kulturu výroby nožů té nejvyšší kvality. Díky plnému ostří můžete při krájení a řezání používat celou délku čepele. Nový, vylepšený tvar záštity (zesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí) pro ještě vyšší bezpečnost a větší oporu prstů pro přesné, efektivní a bezpečné používání.

 

Řada Twin 1731 je pojmenována po roce, ve kterém značka Zwilling J.A. Henckels vznikla. První z nové generace nožů, citlivě kombinující osvědčené a tradiční s inovací, představuje skvělou kombinaci formy a funkčnosti. Nůž shrnuje bohatství zkušeností s tradicí značky a přichází s jeho novým ztvárněním. Je to klasika, která chytne duši, klasika, která hmatatelně spojuje umění kovaného nože, materiálu a formy.

Tyto nože nemyjte v myčce !!!

 

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena