Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Bloky s noži

Zwilling J.A.Henckels Zwilling Pro blok s noži - 6 ks - Solingen ocel / bambus

Název Zwilling J.A.Henckels Zwilling Pro blok s noži - 6 ks - Solingen ocel / bambus
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 38436-000
Cena 8 920,00 Kč
Cena s DPH 10 793,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Bambusový blok Zwilling Pro na 4 ks nožů, ocílku a nůžky obsahuje: ocílku 23 cm, špikovací nůž 10 cm, univerzální nůž 13 cm, plátkovací nůž 16 cm, kuchařský nůž 20 cm.

Kolekce nožů Zwilling Pro je vylepšenou variantou Zwilling professional, je určena profesionálům, ale nejen jim, jsou vhodné pro každého, kdo to myslí s vařením opravdu vážně, a to bez ohledu na to, jde-li o profesionály či laiky. Spojením sil solingenských nožířských mistrů, designéra Mattea Thuna a těch nejlepších šéfkuchařů, se zrodila řada Zwilling Pro. Čepele nožů upraveny tak, aby co nelépe odpovídaly požadavkům profesinálů na co nejpreciznější, nejpřesnější a přitom maximálně bezpečné používání. Nože jsou perfektně vyvážené, dobře padnou do ruky a záštita poskytuje nejen oporu prstů pro precizní a přesné krájení, ale slouží i k efektivní ochraně prstů.

Speciální směs té nejkvalitnější německé oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Nože jsou tvrzeny vylepšenou technologií Friodur®- jež spočívá v trvzení mrazem, nože se tak stávají tvrdší, odolnější, více odolávají korozi a uchovají si déle maximální ostrost. Nože jsou vyráběny z jediného kusu oceli technologií Sigmaforge s naprosto bechybnou geometrií.

Záštita (zesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí) slouží nejen k efektivní ochraně prstů, poskytuje zároveň pevnou oporu prstům a vyvažuje celý nůž, aby používání nožů bylo pohodlnější a především bezpečnější.

Rukojeť: nýtovaná plná střenka, černá syntetika. Čepel: mrazem tvrzená (Friodur® technologie), vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena