Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Bloky s noži

Zwilling J.A.Henckels Zwilling Pro magnetický blok s noži - 6 ks - Solingen ocel / bambus

Název Zwilling J.A.Henckels Zwilling Pro magnetický blok s noži - 6 ks - Solingen ocel / bambus
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 38438-000
Cena 11 930,00 Kč
Cena s DPH 14 435,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Magnetický bambusový blok Zwilling Pro na 5 ks nožů obsahuje: špikovací nůž 10 cm, univerzální nůž 13 cm, plátkovací nůž 20 cm, kuchařský nůž 20 cm, nůž na chléb 20 cm. Rozměr: 12.5 x 27.5 x 38 cm.

Kolekce nožů Zwilling Pro je vylepšenou variatnou Zwilling professional, je určena profesionálům, ale nejen jim, jsou vhodné pro každého, kdo to myslí s vařením opravdu vážně, a to bez ohledu na to, jde-li o profesionály či laiky. Spojením sil solingenských nožířských mistrů, designéra Mattea Thuna a těch nejlepších šéfkuchařů, se zrodila řada Zwilling Pro. Čepele nožů upraveny tak, aby co nelépe odpovídaly požadavkům profesinálů na co nejpreciznější, nejpřesnější a přitom maximálně bezpečné používání. Nože jsou perfektně vyvážené, dobře padnou do ruky a záštita poskytuje nejen oporu prstů pro precizní a přesné krájení, ale slouží i k efektivní ochraně prstů.

Speciální směs té nejkvalitnější německé oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Nože jsou tvrzeny vylepšenou technologií Friodur®- jež spočívá v trvzení mrazem, nože se tak stávají tvrdší, odolnější, více odolávají korozi a uchovají si déle maximální ostrost. Nože jsou vyráběny z jediného kusu oceli technologií Sigmaforge s naprosto bechybnou geometrií.

Záštita (zesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí) slouží nejen k efektivní ochraně prstů, poskytuje zároveň pevnou oporu prstům a vyvažuje celý nůž, aby používání nožů bylo pohodlnější a především bezpečnější.

Rukojeť: nýtovaná plná střenka, černá syntetika. Čepel: mrazem tvrzená (Friodur® technologie), vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena