Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Nože jednotlivé > MIYABI 5000DP

Zwilling J. A. Henckels MIYABI 5000DP nůž Shotoh, čepel délky 13 cm

Název Zwilling J. A. Henckels MIYABI 5000DP nůž Shotoh, čepel délky 13 cm
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 34182-131
Cena 3 453,00 Kč
Cena s DPH 4 178,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Nůž Miyabi Shotoh je vhodný na čištění, loupání a krájení ovoce, zeleniny.

Nože MIYABI jsou vyráběny v japonském městě Seki, které je centrem průmyslové výroby japonských nožů a mečů. Výsledkem jedinečné kombinace japonské zručnosti s přesností a kvalitou Zwilling J.A. Henckels jsou jedny z nejostřejších nožů světa. Extrémně ostré nože patří k japonské kuchyni, při krájení nesmí dojít k poškození struktury drahých a vzácných potravin.

Hlavní předností  tradičních japonských nožů je jejich neobyčejná ostrost. Jedinečný soulad kvality, designu a pohodlné „D“ rukojeti, díky níž je práce s noži MIYABI velmi komfortní, je naprosto odlišuje od ostatních nožů.

Nože se musejí ihned po použití očistit,

nejlépe pod tekoucí vodou a otřít dosucha. Nože nenechávejte mokré nebo od soli příliš dlouho. Je dobré

občas promastit čepel olejem, abychom zabránili možnému rezavění. Pokud nože nebudeme delší dobu

používat, zabalte každý nůž do suchého hadru nebo novinového papíru a uložte na suché místo

(hydroskopický papír udržuje ocel suchou a olej z tiskařské černi předchází korozi.

 


I ten nejlepší nůž ztratí po čase svoji původní ostrost, kterou však s ocílkami, brousky a brusnými kameny ZWILLING J. A. HENCKELS snadno obnovíte.

S ohledem na velmi tvrdou ocel a ruční honování Honbazuke, by měly být nože Miyabi broušeny pouze na speciálních brusných kamenech a to postupně na kamenech s odlišnou hrubostí nebo diamantovém brousku.

 

Zwilling J. A. Henckels je nejstarší solingenskou firmou. Její historie začíná již v roce 1731, kvalita výrobků Zwilling je tedy ověřena staletími. Bezkonkurenční kuchyňské nože , bloky s noži , nůžky , příbory , nádobí , kuchyňské doplňky a pomůcky příslušenství pro bar nebo manikúry : všechny tyto výrobky jsou vyráběny s důrazem na nekompromisní kvalitu řemeslného zpracování, s použitím špičkových materiálů a tak, aby sloužily co nejlépe svému účelu. Samotnou výrobou však péče o zákazníky Zwilling J.A. Henckels nekončí. Když budete svůj nůž potřebovat nechat nabrousit, Zwilling to zajistí přímo ve své solingenské továrně!

 

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena