Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Nože jednotlivé > Twin 1731

Zwilling J.A.Henckels Twin 1731 plátkovací nůž, čepel délky 20 cm

Název Zwilling J.A.Henckels Twin 1731 plátkovací nůž, čepel délky 20 cm
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 31860-201
Cena 8 159,00 Kč
Cena s DPH 9 872,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Zwilling J.A.Henckels Twin 1731 plátkovací nůž, čepel délky 20cm.

Rukojeť z macasarského ebonového dřeva podtrhuje jedinečnost těchto nožů a dodává každému noži individuální rozměr.

Exkluzivní vysoce kvalitní ocel Cronidur 30 pro dlouhotrvající ostrost, maximální odolnost korozi a stabilitu nože. Unikátní technologie tvrzení oceli mrazem Friodur®- jež ještě zvyšuje kvalitu nože a podporuje celkovou odolnost a pružnost použité oceli. Nože jsou vyráběny z jediného kusu oceli díky patentované technologii Sigmaforge. Klínová geometrie čepele dodává nožům výjimečnou stabilitu a usnadňuje řezání a krájení. Tvar čepele kombinuje tradiční japonskou a evropskou kulturu výroby nožů té nejvyšší kvality. Díky plnému ostří můžete při krájení a řezání používat celou délku čepele. Nový, vylepšený tvar záštity (zesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí) pro ještě vyšší bezpečnost a větší oporu prstů pro přesné, efektivní a bezpečné používání.

Řada Twin 1731 je pojmenována po roce, ve kterém značka Zwilling J.A. Henckels vznikla. První z nové generace nožů, citlivě kombinující osvědčené a tradiční s inovací, představuje skvělou kombinaci formy a funkčnosti. Nůž shrnuje bohatství zkušeností s tradicí značky a přichází s jeho novým ztvárněním. Je to klasika, která chytne duši, klasika, která hmatatelně spojuje umění kovaného nože, materiálu a formy.

Tyto nože nemyjte v myčce !!!  

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena