Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Ostřiče na nože

Zwilling J.A.Henckels Brousek černý, 16.5cm

Název Zwilling J.A.Henckels Brousek černý, 16.5cm
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 32591-000
Cena 503,00 Kč
Cena s DPH 609,00 Kč
Dostupnost Obvykle skladem
Kusů

Popis

I ten nejlepší nůž ztratí po čase svoji původní ostrost, kterou však s ocílkami a brousky Zwilling J.A. Henckels snadno obnovíte.
Jednoduchý a velmi praktický brousek pro obnovení ostrosti nožů. Použití brousku je opravdu snadné - položte jej na rovnou pracovní plochu, uchopte zahnutou plastovou část a několikrát (můžete až 5x) projeďte ostřím po celé délce otvorem ve tvaru V. 

 

Zwilling J. A. Henckels je nejstarší solingenskou firmou. Její historie začíná již v roce 1731, kvalita výrobků Zwilling je tedy ověřena staletími. Bezkonkurenční kuchyňské nože, bloky s noži, nůžky, příbory, nádobí, kuchyňské doplňky a pomůckypříslušenství pro bar nebo manikúry: všechny tyto výrobky jsou vyráběny s důrazem na nekompromisní kvalitu řemeslného zpracování, s použitím špičkových materiálů a tak, aby sloužily co nejlépe svému účelu. Samotnou výrobou však péče o zákazníky Zwilling J.A. Henckels nekončí. Když budete svůj nůž potřebovat nechat nabrousit, Zwilling to zajistí přímo ve své solingenské továrně!

 

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena