Marpoint > Luxusní dárky > Manikúry Zwilling > Manikúry

Zwilling J.A. Henckels Manikúra TWINOX Ray - šedá kůže, 7ks - Solingen ocel

Název Zwilling J.A. Henckels Manikúra TWINOX Ray - šedá kůže, 7ks - Solingen ocel
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 97449-005
Cena 7 300,00 Kč
Cena s DPH 8 833,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Obsah manikúry Zwilling J.A. Henckels TWINOX Ray-7ks: nůžky na nehty i kůžičku, pinzeta, pilník, nástroj na nehty a kůžičku a štípátko na nehty. Rozměr manikúry: 17,2 x 9cm.

Zwilling J.A. Henckels Manikúra TWINOX Ray je vyrobena z nejjemnější elegantní sametové kůže a je vybavena nerezovými nástroji TWINOX. Rafinovaný a neobvykle tvarovaný povrch propůjčuje pouzdrům z této série nadčasovou výjimečnost. Dojem zvířecí kůže podtrhuje hodnotu nástrojů, které manikúra obsahuje.

Upravené ruce a nehty patří neodmyslitelně k celkově upravenému vzhledu. Jsou jedním z hlavních nástrojů komunikace a čisté a upravené nehty dnes prostě patří ke stylu života.

TWINOX je sloučením TWIN + INOX: TWIN znamená výjimečné řemeslné zpracování pro ZWILLING J. A. HENCKELS; INOX nejkvalitnější nerezovou ocel. Jednotlivé nástroje mají matnou úpravu a jsou odolné vůči korozi. Dokonalá práce solingerských nožířů zaručuje přesnost funkce a dlouhou životnost. Jednotlivé nástroje: nerezová ocel, saténový hladký povrch, odolné vůči korozi

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena