Marpoint > Luxusní dárky > Manikúry Zwilling > Manikúry

Zwilling J.A. Henckels Manikúra TWINOX Taupe - šedá kůže, 4ks - Solingen ocel

Název Zwilling J.A. Henckels Manikúra TWINOX Taupe - šedá kůže, 4ks - Solingen ocel
Výrobce Zwilling J. A. Henckels Solingen ocel - nože - manikúry - kuchyňské potřeby
Kód 97444-005
Cena 3 187,00 Kč
Cena s DPH 3 856,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Manikúra Zwilling J.A. Henckels TWINOX Taupe obsahuje: nůžky na kůžičku, pilník, pinzetu a štípátko na nehty. Rozměr manikúry: 6.5 x 10cm.

Módní tmavošedá barva krtčí kůže propůjčila své jméno této nové sérii manikúr, která obsahuje tři vysoce kvalitní pouzdra z mramorované sametové kůže. Kůže má přírodní nerovnoměrný vzhled, který dodává každému z těchto pouzder jedinečný charakter. Rustikální detaily, jako je začleněné sedlové šití a velký zip, předurčují tato pouzdra a jejich vysoce kvalitní obsah, jako exkluzivní doplněk pro každodenní použití.

Upravené ruce a nehty patří neodmyslitelně k celkově upravenému vzhledu. Jsou jedním z hlavních nástrojů komunikace a čisté a upravené nehty dnes prostě patří ke stylu života.

TWINOX je sloučením TWIN + INOX: TWIN znamená výjimečné řemeslné zpracování pro ZWILLING J. A. HENCKELS; INOX nejkvalitnější nerezovou ocel. Jednotlivé nástroje mají matnou úpravu a jsou odolné vůči korozi. Dokonalá práce solingerských nožířů zaručuje přesnost funkce a dlouhou životnost.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena