Marpoint > Swarovski > obojky, kšíry, vodítka pro psy se Swarovski krystaly

Kšíry pro psa Hunter Modern Art Round&Soft petit luxus se Swarovski krystaly / světle modrá

Název Kšíry pro psa Hunter Modern Art Round&Soft petit luxus se Swarovski krystaly / světle modrá
Výrobce Hunter - chovatelské potřeby
Kód 99639
Varianta:
Cena 540,00 Kč
Cena s DPH 653,00 Kč
Dostupnost Na objednávku (cca 20 dnů)
Kusů

Popis

 

Kšíry pro štěňátka nebo malá psí plemena Hunter Modern Art Round&Soft Petit Luxus jsou vyrobeny z Art kůže  (imitace kůže) a zdobeny krystaly Swarowski Elements. Díky vnitřním nylonovým lankům jsou kšíry pevné a odolné vůči opotřebení.


Společnost Hunter je německý rodinný podnik, který se od svého založení v roce 1980 specializuje na výrobu chovatelských potřeb a vysoce kvalitních doplňků pro psy, kočky a koně. Sortiment sahá od obojků, postrojů, vodítek, ohlávek a stíhlových udidel, vyrobených z různých materiálů, přes módní a funkční psí oblečky, polštáře, postýlky, až k hygienickým výrobkům, inovativním hračkám a svačinkám. Velké množství výrobků vyváží Hunter také do více než 40 zemí světa.
Hunter vstoupil na trh s přesvědčivou filozofií, že jde především o kvalitu výrobků, spokojenost zákazníků a blahobyt psů, koček a koní. Kvalita byla ve společnosti vždy nejvyšší prioritou, což začíná již nákupem surovin, pokračuje výrobou (made in Germany) a končí atraktivní prezentací.
Další základní myšlenkou společnosti je poskytování jednotlivých výrobků s krásným a exkluzivním designem a vysokou funkčností. V Hunteru je v průběhu celého pracovního procesu zajišťována maximální péče a nejvyšší kvalita. Proto se tedy i po výběru kůže klade důraz na původ a životní styl zvířat, neboť tyto jsou nezbytným předpokladem pro dobrou kvalitu kůže. Aby se uchoval přirozený charakter stoprocentní kůže, je většina výrobků obarvována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí, neboť Hunter klade důraz na použití netoxických materiálů. Součástí tradice společnosti je zavádět vlastní nápady a přivádět je na trh, což je nemožné pouze prostřednictvím inovativní práce ve vlastním oddělení vývoje, ale také na základě úzké spolupráce s chovateli a cvičiteli. Team vývojářů, techniků a specialistů se tedy neustále zabývá převáděním nových nápadů a zdokonalováním výrobků, které jsou připraveny pro sériovou výrobu. Výrobky musí odpovídat požadavkům na vysokou kvalitu a funkčnost a zaručovat optimální bezpečnost. Před tím, než jsou nové či vylepšené výrobky uváděny na trh, procházejí rozsáhlými testy bezpečnosti, která by měla posilovat pocit blahobytu domácích mazlíčků a jejich majitelů.


Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena