Marpoint > Swarovski > VÝPRODEJ - akční nabídka

Zdravotní obuv Birkenstock Arizona - Basalt / Birko-flor-nubuck, vel.č.35

Název Zdravotní obuv Birkenstock Arizona - Basalt / Birko-flor-nubuck, vel.č.35
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 651161
Cena 1 000,00 Kč
Cena s DPH 1 210,00 Kč
Dostupnost Skladem
Párů

Popis

Zdravotní obuv Birkenstock vhodná i pro volný čas, nadstandardní kvality vyrobená z materiálu Birko-flor. Birko-flor je materiál odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem. Nubuk vzniká broušením přirozené lícové kresby kůže. Kůže tak získává sametový vzhled..

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.

Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2020 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena