Marpoint > Zdravotní obuv > Bílá zdravotní obuv

Zdravotní obuv Birkenstock professional Portland - White-bílá / kůže vel. 43

Název Zdravotní obuv Birkenstock professional Portland - White-bílá / kůže vel. 43
Výrobce Birkenstock PROFESSIONAL - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 582401
Cena 2 780,00 Kč
Cena s DPH 3 364,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

Zdravotní protiskluzová obuv Birkenstock professional Portland z vysoce kvalitní kůže s vymněnitelnou stélkou je specielně vyvinuta do extrémních podmínek a vysoce odolná proti poškrábání, s velmi dlouhou životností.
Anatomicky tvarovaná zdravotní stélka se skládá z několika vrstev vysoce kvalitních přírodních materiálů korek, latex a juta. Díky této zdravotní stélce se chodidlu dostává stabilní opory, aniž by bylo stísněno. Zdravotní boty Birkenstock mají příjemné klima pro chodidla a vynikající tlumení kroků.
Potiskluzová podrážka vyrovnává automaticky nerovnosti podlahy (proti oleji a tuku, vodě i chemikáliím), odolný profil gumové podešve splňuje požadavky normy TÜV EN ISO 13287:2012. Obuv je vhodná jak pro volný čas a bezpečnou chůzi tak jako obuv pracovní v lékařství či gastronomii.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.
Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena