Marpoint > Zdravotní obuv > VÝPRODEJ - akční nabídka

Zdravotní obuv Footprints Cornwall - černá / kůže, vel.č. 44

Název Zdravotní obuv Footprints Cornwall - černá / kůže, vel.č. 44
Výrobce Footprints by Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 445032
Cena 2 100,00 Kč
Cena s DPH 2 541,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

Kožená zdravotní obuv Footprints Cornwall je ručně vyrobená luxusní obuv business stylu se zavazováním na tkaničky a s koženou podrážkou. Obuv je pohodlná, elegantní a vyrobená z vysoce kvalitních a odolných materiálů které zajišťují pohodlné nošení v průběhu mnoha let.

Modely zdravotní obuvi Footprints jsou ručně šité a mají vyjmutelnou, snadno udržovatelnou zdravotní stélku. Zdravotní stélka je srdcem zdravotních bot Birkenstock. Je perfektně přizpůsobená anatomii lidské nohy tak, aby se Vaše chodidlo i celá noha pohybovali přirozeně a bez překážek.

 

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.

Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena