Marpoint > Zdravotní obuv > VÝPRODEJ - akční nabídka

Zdravotní obuv Footprints Muenchen - black-černá / kůže, vel.č. 36

Název Zdravotní obuv Footprints Muenchen - black-černá / kůže, vel.č. 36
Výrobce Footprints by Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 410153
Cena 1 050,00 Kč
Cena s DPH 1 271,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

Zdravotní obuv Footprints Muenchen s vyměnitelnou stélkou a gumovou podrážkou je vyrobená z kvalitní kůže. Podrážka je vysoce odolná, tlumí každý váš krok a je protiskluzová. Obuv je velmi pohodlná a vyrobená z vysoce kvalitních a odolných materiálů které zajišťují pohodlné nošení, tak, aby Vám přinášeli spokojenost, pohodlí a dokonalost v průběhu mnoha let.
Modely zdravotní obuvi Footprints mají vyměnitelnou, snadno udržovatelnou zdravotní stélku. Zdravotní stélka je srdcem zdravotních bot Birkenstock. Je perfektně přizpůsobená anatomii lidské nohy tak, aby se Vaše chodidlo i celá noha pohybovali přirozeně a bez překážek.


Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.
Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena