Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > Otevřené

Zdravotní obuv Birkenstock Arizona - Basalt / Birko-flor-nubuck + měkká stélka, vel.č.39 - 41

Název Zdravotní obuv Birkenstock Arizona - Basalt / Birko-flor-nubuck + měkká stélka, vel.č.39 - 41
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 052871
Cena 1 541,00 Kč
Cena s DPH 1 865,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis


Zdravotní obuv Birkenstock vhodná i pro volný čas, nadstandardní kvality vyrobená z materiálu Birko-flor. Birko-flor je materiál odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem. Nubuk vzniká broušením přirozené lícové kresby kůže. Kůže tak získává sametový vzhled..

Měkká stélka zdravotní obuvi Birkenstock je modelována tak, aby se celá tělesná hmotnost přirozeně rozdělila rovnoměrně po celém chodidle. Tímto způsobem zajišťuje obuv optimální podporu nohy, správný biomechanický pohyb a je vhodná pro velice citlivé nohy. Do základní anatomické stélky Birkenstock (lehký přírodní korek, nejjemnější jutová příze a vysoce kvalitní přírodní latex) je přidána navíc vrstva pěnového kaučuku.


Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena