Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > Otevřené

Zdravotní obuv Birkenstock Madrid Big Buckle - cognac / kůže, vel.č.37-41

Název Zdravotní obuv Birkenstock Madrid Big Buckle - cognac / kůže, vel.č.37-41
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 1006525
Cena 1 792,00 Kč
Cena s DPH 2 168,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

Luxusní zdravotní pantofle Birkenstock Madrid Big Buckle jsou vyrobeny z kůže a vnitřní stélka je též potažena kůží pro elegantnější vzhled. Kůže Birkenstock je mimořádně silná – asi tři milimetry – a přesto měkká. Přírodní kůži je možné poznat jak podle vůně, tak i podle typické lícové kresby a barvy povrchu. Nepoužíváme žádné syntetické krycí barvy, kterými bychom tyto rozdíly vyrovnávali – póry v kůži proto zůstávají otevřené a prodyšné.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.

Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena