Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > Otevřené

Zdravotní obuv Papillio Arizona Platform - Two-Tone Patent Mud / Birko-flor, vel.č.38+40+41

Název Zdravotní obuv Papillio Arizona Platform - Two-Tone Patent Mud / Birko-flor, vel.č.38+40+41
Výrobce Papillio by Birkenstock - Zdravotní obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 1007089
Cena 1 509,00 Kč
Cena s DPH 1 826,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Zdravotní obuv Papillio Arizona s platformou 2,6cm je vhodná pro volný čas i pro každodenní nošení. Díky dvěma nastavitelným řemínkům si obuv dokonale přizpůsobíte svým potřebám. Zdravotní obuv Arizona je vyrobená z materiálu Birko-flor, který je odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži.

Zdravotní obuv Papillio je vyrobená v Portugalsku (made in Portugal) z tradičních kvalitních německých surovin (licensed by Birkenstock).

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně podle nejmodernějších standardů. Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena